Bestialski zabójca

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Data wydania: 2016-10-03
ISBN: 978-83-7900-653-3
Dodał/a książkę:marcin72
Trzymający w napięciu od pierwszych stron kryminał społeczny, którego akcja toczy się we współczesnym Wrocławiu. W innych okolicznościach mieszkańcy miasta przygotowywaliby się do świętowania sylwestrowej nocy, ale tym razem będzie inaczej, ponieważ nieobliczalny psychopata atakuje dzieci. Nikt nie był w stanie przewidzieć, że nieudana próba uprowadzenia dziecka, przez tajemniczego sprawcę, który w sylwestrową noc próbował wedrzeć się do jednego z wrocławskich domostw, zapoczątkuje serię ataków. Niepokój i panika stopniowo opanowuje miasto, ponieważ zagrożone są wszystkie dzieci. Nad sprawą pracę rozpoczyna inspektor Rajmund Żak oraz jego koleżanka Marta Wrońska, ale trudno liczyć na powodzenie akcji skoro posterunkiem rządzi zbyt często zaglądający do kieliszka komisarz Grzegorczyk. Akcja kryminału z każdą stroną dynamicznie nabiera tępa. Mieszkańcy zdają się zniecierpliwieni, a policja bezradna. Możliwe, że nieocenione okaże się wsparcie Bolo, pomocnika inspektora Żaka, który nie zawsze działa zgodnie z prawem, tyle że Radosław Matusiak, dziennikarz "Głosu Wrocławia" swoimi artykułami zdaje się mniej lub bardziej świadomie pomagać sprawcy.
Eli1605 Linia koment