Biznesplan problemy i metody

Niniejsza publikacja jest przeznaczona dla osób opracowujących, jak i oceniających biznesplany, a także dla wykładowców oraz studentów studiów ekonomicznych. Szczególnie ważna i potrzebna powinna być dla osób podejmujących działalność gospodarczą i występujących o kredyt bankowy, menedżerów firm i osób odpowiedzialnych za projekty inwestycyjne, dla pracowników banków, fundacji i funduszy, urzędów pracy i innych instytucji mających za zadanie wspieranie przedsiębiorczości. Ma ona charakter interdyscyplinarny, gdyż wykorzystuje wiedzę z różnych dyscyplin: marketingu, teorii organizacji, finansów, prawa gospodarczego i innych. Jej celem jest zapoznanie czytelników z szeroko rozumianą problematyką tworzenia biznesplanów. W opracowaniu zawarte są więc metody i techniki gromadzenia i analizowania informacji, wskazówki dotyczące poszczególnych części planu, a także sposoby prezentacji materiału. Omówione są również te problemy i zagadnienia, które towarzyszą tworzeniu biznesplanów, ale nie znajdują bezpośredniego odzwierciedlenia w ich tekście. Zwraca się również uwagę na błędy i niebezpieczeństwa towarzyszące tworzeniu tego typu dokumentów.

Informacje dodatkowe o Biznesplan problemy i metody:

Wydawnictwo: WSPiZ im. Leona Koźmińskiego
Data wydania: b.d
Kategoria: Zarządzanie i marketing
ISBN: 83-86846-79-8

Kup książkę Biznesplan problemy i metody

Biznesplan problemy i metody - opinie o książce