Bramy raju

Tom 7 cyklu Błękitnokrwiści

Ostatni tom bestsellerowej serii "Błękitnokrwiści" autorstwa Melissy de la Cruz.

Schuyler Van Alen ma coraz mniej czasu. Książę Piekieł szturmuje Bramy Raju, coraz bliższy objęcia władzy nad niebem i ziemią. Tym razem u jego boku stoją najpotężniejsi aniołowie, Abaddon i Azrael, znani śmiertelnikom jako Jack i Mimi Force. Bliss i jej wilcza horda mogą przeważyć szalę zwycięstwa na stronę Schuyler, ale czy uda im się dotrzeć na czas?

Nie ma triumfu bez poświęcenia, nie ma wygranej abez ofiary Czy Schuyler jest gotowa na to by pójść w ślady Michaela i uczynić to, co właściwe? Miłość i zemsta, obowiązek i lojalność. Życie i śmierć. Od decyzji jednej osoby mogą zależeć losy całego znanego świata.

Informacje dodatkowe o Bramy raju:

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2013-02-05
ISBN: 978-83-7686-180-7
Tytuł oryginału: Gates of Paradise
Język oryginału: Angielski
Tłumaczenie: Małgorzata Kaczarowska

Kup książkę Bramy raju

Nie możesz być z kimś tylko dlatego, że nie chcesz go zranić. Musisz myśleć o własnym szczęściu.

Zło było uwodzicielskie i łatwe, zaś cnota - trudna i niedoceniana przez innych.

Bramy raju - opinie o książce

Błękitnokrwiści to świetna seria :) może się skuszę

Już nawet pomijając kwestie Boga i wszystkiego, co ta konkretnie seria porusza, muszę powiedzieć, że jestem dość zdegustowana. Właściwie trzysta stron powieści to było przebąkiwanie o niebezpieczeństwie, dziwne działania całej plejady bohaterów i to jeszcze w nie do końca sprecyzowanym celu. Mimo ciągłych podróży w książce nie działo się absolutnie NIC! Najgorsze jest to, że na ostatnich sześćdziesięciu stronach tak dla odmiany wydarzyło się WSZYSTKO, co niestety w ostatecznym rozrachunku nadal zostawiło czytelnika z niczym. Kompletnie niezrozumiała fabuła, zakończenie pisane na siłę (nagle autorce się nagromadziło pomysłów i nie wiedziała, które wykorzystać?) i wilki wprowadzone do akcji właściwie znikąd sprawiają, że ostatni tom "Błękitnokrwistych" stał się istną czytelniczą torturą. Nie polecam. No chyba że masochistom.

Avatar użytkownika - Nessi98
Przeczytane:2014-11-26, Ocena: 2, Przeczytałam, 26 książek 2014, Mam,
Uwaga! Nowa twarz
Melissa de la Cruz0
Okładka ksiązki - Uwaga! Nowa twarz

Trzy obrzydliwie bogate dziewczyny, córeczki najzamożniejszych rodzin San Francisco. Trzy przyjaciółki noszące to samo imię. Ashley, Ashley...

Smak zazdrości
Melissa de la Cruz0
Okładka ksiązki - Smak zazdrości

Pieniądze, uroda, a przede wszystkim popularność – za to mogłaby zabić każda dziewczyna w szkole. Od lat na topie są niezmiennie panny Ashley, teraz...