Cała prawda o mężczyznach

Czy mężczyzna naprawdę myśli to, co mówi? A o czym nie mówi? Dlaczego każda kobieta musi poświęcać tyle czasu na zastanawianie się nad różnymi sprawami?

Nareszcie mężczyzna, czyli ktoś, kto wie, co się dzieje w głowach innych facetów, napisał książkę, która pomoże ci ich rozszyfrować. Wiele w niej ciekawych spostrzeżeń i sytuacji z życia wziętych.

Każdy mężczyzna, który weźmie do ręki tę książkę, pokiwa głową ze zrozumieniem, a każda kobieta, która zastosuje zamieszczone w niej rady, od razu będzie miała szczęśliwszego partnera i zyska szansę na dłuższy i bardziej udany związek.

Poznaj 10 złotych zasad, m.in.
- Bądź szalona, ale nie całkiem stuknięta
- Mów, to co myślisz, albo nie mów nic
- Zapłać czasem za coś
- Unikaj dramatyzowania
- Pozwól mężczyźnie być mężczyzną

Ian K. Smith jest autorem bestsellerowych poradników, lekarzem, specjalistą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie żywienia człowieka i dietetyki oraz treningów, twórcą popularnych państwowych inicjatyw zdrowotnych i programów telewizyjnych.

Informacje dodatkowe o Cała prawda o mężczyznach:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2013-01-23
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7778-296-5

Kup książkę Cała prawda o mężczyznach

Cała prawda o mężczyznach - opinie o książce

Avatar użytkownika - figlarna24
figlarna24
Przeczytane:2013-08-23, Ocena: 2, Przeczytałam, 52 książki 2013,
Mówi się, że mężczyźni to skomplikowane istoty. Kobiety powtarzają, że faceci zachowują się chwiejnie i niejednokrotnie, a ich postępowanie wprawia je często w konsternacje.  To prawda, że większość mężczyzn jest oszczędna w werbalnym okazywaniu uczuć , że bywają zamknięci w sobie oraz , że nie potrafią nas kobiet słuchać, a tym bardziej zrozumieć , o co nam chodzi. To prawda, że mężczyźni są "inni" niż kobiety, ale wynika to z ich budowy mózgu.
Kobiety często mają błędne przeświadczenie , że udany związek oznacza pełne dopasowanie i dopełnienie się , jak w przysłowiowych dwóch połówkach pomarańczy. Poznanie i rozszyfrowanie męskich zachowań jest dla kobiet ważne. W tym celu wydaje się wiele poradników oscylujących w tej tematyce. Nie inaczej jest z pozycją, noszącą tytuł mówiący sam za siebie " Cała prawda o mężczyznach", autorstwa Iana K. Smitha. Ian K.Smith jest autorem bestsellerowych poradników, lekarzem , specjalistą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie żywienia człowieka i dietetyki oraz treningów, twórcą popularnych inicjatyw zdrowotnych i programów telewizyjnych. Ian K. Smith jako mężczyzna rozumie ten "gatunek " człowieka najlepiej i opisuje zachowania o dziwo nie facetów, a kobiet, które chcą tych mężczyzn zdobyć, rozkochać , zatrzymać na długo, a być może i na zawsze. Mogłabym napisać, że jest to poradnik, który wnosi wiele nowego do procesu poznawczego męskiej duszy. Jednak nie mogę. Autor porusza tematy, znane mi z życiowych doświadczeń , jak i obserwacji. Choć czyta się szybko, dzięki prostocie przekazu, nie owijaniu w bawełnę, niekomplikowaniu i wyolbrzymianiu ludzkich zachowań, to odnosiłam wrażenie, że autor myśli, że kobiety nie wiedzą , o co w związkach chodzi. Może niektóre nie wiedzą, ale wiem, że każda kobieta przynajmniej "kuma" o takich sprawach jak :  -mów, to co myślisz,  -facet lubi czuć się doceniony i dawać poczucie bezpieczeństwa - facet bywa próżny i lubi, jak rozczulamy się nad jego zaletami, -mężczyźni docenią, że czasami kobieta jest niezależna finansowo itp. Na okładce widnieje duży napis "Poznaj sekrety męskiej osobowości" , dla mnie odnosi się on do kobiet, które dopiero wchodzą w męski świat. Dla mnie "baby" przed trzydziestką, mężatki ta książka jest za słaba , bym się nią zachwycała.
Avatar użytkownika - Dorota_Dega
Dorota_Dega
Przeczytane:2013-07-16, Ocena: 3, Przeczytałam, Mam,
Szczerze? Książka nie warta żadnych pieniędzy. Masło maślane- te same istotne kwestie powtarzane kilka razy w poszczególnych rozdziałach. Poza tym moim zdaniem książka nie wnosi nic nowego do kwestii relacji damsko- męskich, powiela od lat nam znane informacje. Ot, taka sobie lekka lekturka, przy której nie trzeba ani intensywnie myśleć, skupiać się i która szybko ulatuje z pamięci. Ogólnie rzecz ujmując- nie polecam...