Audio kurs z serii Listen & Learn do samodzielnej nauki ze słuchu, który szybko i skutecznie przygotowuje do wyjazdu na wakacje. Głównym celem kursu jest pokonanie "bariery" w mówieniu oraz opanowanie słownictwa przydatnego w różnych sytuacjach w podróży. Kurs nagrany przez native speakerów uczy autentycznego języka używanego w codziennych rozmowach. Wszystkie słowa i wyrażenia nagrane są z tłumaczeniami, co ułatwia korzystanie z kursu oraz pozwala szybko je opanować i utrwalić. Materiał wprowadzony w lekcji następnie pojawia się w ćwiczeniach na mówienie, sprawdzających opanowanie materiału. To efektywna nauka, łatwa i dostępna dla każdego.

Informacje dodatkowe o Cd. Angielski dla początkujących i średnio zaawansowanych. Konwersacje na wakacje:

Wydawnictwo: DIM Nauka i Multimedia
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne
ISBN: 978-83-60599-58-7

Kup książkę Cd. Angielski dla początkujących i średnio zaawansowanych. Konwersacje na wakacje

Cd. Angielski dla początkujących i średnio zaawansowanych. Konwersacje na wakacje - opinie o książce

Vademecum historia cz.2 liceum technikum
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Vademecum historia cz.2 liceum technikum

Vademecum obejmuje: lata 1918-1939, II wojnę światową, Polskę i świat 1945-1990, kulturę od strożytności po dzieje współczesne....

Wojownicze Żółwie Ninja
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Wojownicze Żółwie Ninja

Wojownicze Żółwie Ninja po latach nieobecności powracają! Pełnometrażowy film już we wrześniu na ekranach kin! Dawno, dawno temu cztery małe żółwie: Leonardo...