Ok豉dka ksi捫ki - Co by by這 gdyby?

Co by by這 gdyby?

Wydawnictwo: Pr鏀zy雟ki i S-ka
Data wydania: 2015-06-25
Doda/a ksi捫k: elibri

Ocena: 0 (0 g這s闚)

Czy zastanawia豉 si kiedy, jak wygl康a這by twoje 篡cie, gdyby podj窸a inne decyzje? Wybra豉 inny zaw鏚? Um闚i豉 si na tamt randk? Albo po郵ubi豉 innego m篹czyzn? Jennifer Wright ci庵le zadaje sobie pytanie: ,,Co by by這, gdyby?". Gdyby zosta豉 z beztroskim, niekonwencjonalnym Aidanem, czy cieszy豉by si 篡ciem w s這necznej Australii? Czy powinna raczej wyj嗆 za bajecznie bogatego pracoholika Tima? Czy ostatecznie znalaz豉by szcz窷cie przy boku 豉godnego, spokojnego Steve'a?

Jennifer wkr鏒ce si tego dowie. Po okropnej k堯tni z m篹em wybiega z domu i wpada pod samoch鏚. Le膨c w 酥i帷zce, otrzymuje dar widzenia: mo瞠 zobaczy, jak ka盥y dokonany przez ni wyb鏎 dramatycznie odmienia jej 篡cie.

Dzi瘯i temu, co zobaczy豉, odwa篡 si w ko鎍u podj望 najwa積iejsz decyzj w swoim 篡ciu...

Na pewno dawno nie czyta造軼ie r闚nie oryginalnej komedii romantycznej!

,,Now"

Wci庵aj帷a, magiczna lektura przesycona romantyzmem.

,,OK!"

Lekka, skrz帷a si ciep貫m i humorem powie嗆.

,,Hello"

Dowcipna relacja z karko這mnych wydarze, kt鏎a ka瞠 czytelnikowi zastanawia si, ,,co by by這, gdyby".

,,Heat"

Obowi您kowa lektura dla wszystkich kobiet.

Digital Spy

Uzale積iaj帷a, podnosz帷a na duchu i zabawna powie嗆 dla kobiet.

Chick Lit Uncovered

Perfekcyjna mieszanka dowcipu i pozytywnych emocji!

One More Page

Jemma Forte- pisarka i prezenterka telewizyjna, autorka wielu bestsellerowych powie軼i dla kobiet. Mieszka w Londynie z dw鎩k dzieci.

Kup ksi捫k

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je瞠li jeszcze go nie posiadasz.

Inne ksi捫ki autora
Ja i Pani M.
Jemma Forte0
Ok豉dka ksi您ki - Ja i Pani M.

Fran, sympatyczna dwudziestodziewi璚iolatka, kt鏎a bez powodzenia pr鏏uje zosta aktork, ostatecznie dostaje prac u s造nnej gwiazdy Caroline Mason. Apodyktyczna...