Okładka książki - Co-dziennik sfrustrowanej trzydziestki

Co-dziennik sfrustrowanej trzydziestki

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2013-04-30
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788377227626
Liczba stron: 148
Tytuł oryginału:
Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a książkę: alkatraz

Ocena: 4 (1 głosów)

„Co-dziennik sfrustrowanej trzydziestki” to kilka sprawdzonych przepisów, szczypta ironii, pół szklanki arogancji i całe kilogramy dobrego humoru. Autentyczna, niezmyślona, przezabawna i sympatyczna historia dla każdej kobiety. Codzienne wydarzenia zakręconej trzydziestolatki podane w telegraficznym skrócie. Autorka pozostaje ze swoimi czytelnikami w stałym kontakcie, prowadząc fotograficznego bloga, stronę na facebooku poświęconą książce oraz pisząc artykuły w serwisie natemat.pl. Poza treścią jest i na co popatrzeć - ilustracje wykonała Milena Milak (www.milenamilak.com). Takiej dynamicznej książki jeszcze nie było! Obiecuję i gwarantuję! Kinga Matusiak, urodzona 6 marca 1981 w Bydgoszczy, właścicielka marki ClipClip, felietonistka. Debiutująca jako autorka książki „Co-dziennik sfustrowanej trzydziestki”. Matka, była żona, aktualnie narzeczona. Miłośniczka czekolady i Paryża. Kinia. Po prostu!

przesuń

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Avatar użytkownika - alkatraz
alkatraz
Przeczytane:2014-03-13, Ocena: 4, Przeczytałem, czytam regularnie w 2014 roku,
Książka jest zbiorem codziennych myśli autorki. Matusiak opisuje swoje życie, przedstawia własny punkt widzenia. Styl pisania jest prosty, czasem obfitujący w wulgaryzmy. Lekturę czyta się szybko, za sprawą banalnej treści oraz ciekawych czarnobiałych ilustracji. Może być miłą wieczorną rozrywką dla wielu pań, chociaż uważam, że większość odbiorców będzie przekazem zaszokowana, a nawet zniesmaczona.
Link do opinii
Inne książki autora
Co-dziennik sfrustrowanej trzydziestki
Kinga Matusiak0
Okładka ksiązki - Co-dziennik sfrustrowanej trzydziestki

„Co-dziennik sfrustrowanej trzydziestki” to kilka sprawdzonych przepisów, szczypta ironii, pół szklanki arogancji i całe kilogramy...

Top 5 książek
Złodziejka książek
Markus Zusak
Okładka książki - Złodziejka książek
Ostatnia królowa
Gortner C.W.
Okładka książki - Ostatnia królowa
Dziewczyny z Syberii
Anna Herbich
Okładka książki - Dziewczyny z Syberii
Reklamy