OPIS KSIĄŻKI:

4.0
Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2013-04-30
Dodał/a książkę:alkatraz

„Co-dziennik sfrustrowanej trzydziestki” to kilka sprawdzonych przepisów, szczypta ironii, pół szklanki arogancji i całe kilogramy dobrego humoru. Autentyczna, niezmyślona, przezabawna i sympatyczna historia dla każdej kobiety. Codzienne wydarzenia zakręconej trzydziestolatki podane w telegraficznym skrócie. Autorka pozostaje ze swoimi czytelnikami w stałym kontakcie, prowadząc fotograficznego bloga, stronę na facebooku poświęconą książce oraz pisząc artykuły w serwisie natemat.pl. Poza treścią jest i na co popatrzeć - ilustracje wykonała Milena Milak (www.milenamilak.com). Takiej dynamicznej książki jeszcze nie było! Obiecuję i gwarantuję! Kinga Matusiak, urodzona 6 marca 1981 w Bydgoszczy, właścicielka marki ClipClip, felietonistka. Debiutująca jako autorka książki „Co-dziennik sfustrowanej trzydziestki”. Matka, była żona, aktualnie narzeczona. Miłośniczka czekolady i Paryża. Kinia. Po prostu!

alkatraz plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-03-13, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,czytam regularnie w 2014 roku,
Książka jest zbiorem codziennych myśli autorki. Matusiak opisuje swoje życie, przedstawia własny punkt widzenia. Styl pisania jest prosty, czasem obfitujący w wulgaryzmy. Lekturę czyta się szybko, za sprawą banalnej treści oraz ciekawych czarnobiałych ilustracji. Może być miłą wieczorną rozrywką dla wielu pań, chociaż uważam, że większość odbiorców będzie przekazem zaszokowana, a nawet zniesmaczona.
Okładka - Co-dziennik sfrustrowanej trzydziestki Nic zobowiązującego
Magdalena Kalisz
Okładka - Co-dziennik sfrustrowanej trzydziestki Oczy wilka
Alicja Sinicka
Okładka - Co-dziennik sfrustrowanej trzydziestki Detektyw Kris. Wzlot
Piotr Trzebuchowski
Okładka - Co-dziennik sfrustrowanej trzydziestki Wszystko wina kota!
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Okładka - Co-dziennik sfrustrowanej trzydziestki Arkandel