Diler Prawdziwa historia handlarza narkotyków

Diler jest historią prawdziwą Camerona White a, który przez dziesięć lat prowadził podwójne życie. Był wziętym specjalistą marketingu, agentem literackim, informatykiem, a jednocześnie obracającym setkami tysięcy dolarów dilerem narkotyków. W obu tych wcieleniach odnosił sukces, prowadząc napędzane adrenaliną ekscytujące życie. Niespokojny duch rzucał go po odległych zakątkach świata. Londyn, Amsterdam, Nowy Jork, Los Angeles, Bangkok, Berlin, Sydney - to kolejne miejsca na mapie jego życiowej gry, którą prowadził zgodnie ze swoim mottem - „pracuj ciężko, graj ostro". Książka White a jest również głosem w niekończącej się dyskusji, jak rozwiązać problem narkotyków. Jego propozycja, szeroko udokumentowana i racjonalnie uzasadniona, sprowadza się do legalizacji używek i poddania dostępu do nich rygorystycznej kontroli państwa. Jest to, jak zresztą wszystkie inne propozycje, postulat kontrowersyjny. Nie sposób jednak w dalszym ciągu łudzić się nadzieją, że dotychczas stosowane środki dają szansę na poprawę sytuacji. Przeciwnie, skala problemu narasta i książka White a doskonale ten proces opisuje. Niezależnie od wagi poruszonych spraw książka ma dodatkową samoistną wartość. Autor ma wybitny talent literacki, którego nie zniszczyły na szczęście przygody z narkotykami. Można się o tym przekonać na każdej stronie tej książki.

Informacje dodatkowe o Diler Prawdziwa historia handlarza narkotyków:

Wydawnictwo: Capricorn
Data wydania: 2005-11-01
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 83-922452-0-2

Kup książkę Diler Prawdziwa historia handlarza narkotyków

Diler Prawdziwa historia handlarza narkotyków - opinie o książce

Avatar użytkownika - Maaarz