Dlaczego? Fascynujące dzieje zjawisk, zdarzeń i rzeczy

Dlaczego gwiazdy migoczą? Dlaczego morze jest niebieskie? Dlaczego lepiej pamiętamy twarze, niż imiona i nazwiska? Dlaczego włosy siwieją? Dlaczego pingwinom nie marzną nóżki? Dlaczego detergenty wybielają bieliznę?

W tej pięknie ilustrowanej książce znajdziesz konkretne odpowiedzi na setki pytań dotyczących Ziemi i kosmosu, funkcjonowania ludzkiego organizmu, odwiecznych zwyczajów i tradycji.

Zdobędziesz nowe, odkrywcze informacje na temat sekretów przyrody i cudów techniki, które znajdują zastosowanie w domu i w pracy.

Pytania te, pozornie łatwe, otworzą przed tobą skarbiec ciekawych wiadomości i anegdot niemal o wszystkim, co można znaleźć pod słońcem i nie tylko... Być może są to pytania, które już wielokrotnie zadawałeś, lecz nikt nie potrafił dać na nie odpowiedzi.

Informacje dodatkowe o Dlaczego? Fascynujące dzieje zjawisk, zdarzeń i rzeczy:

Wydawnictwo: Readers Digest
Data wydania: 2001-12-04
Kategoria: Edukacyjne
Tytuł oryginału: WHY in the WORLD? Revealing answers to searching questions about almost everything

Kup książkę Dlaczego? Fascynujące dzieje zjawisk, zdarzeń i rzeczy

Dlaczego? Fascynujące dzieje zjawisk, zdarzeń i rzeczy - opinie o książce

Avatar użytkownika - vulkann
vulkann
Przeczytane:2016-12-17, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Piękne ogrody. Antystresowe kreatywne kolorowanie dla dorosłych
Praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Piękne ogrody. Antystresowe kreatywne kolorowanie dla dorosłych

Szał kolorowania dla dorosłych to nowy sposób na relaks, odstresowanie, przyjemność, ambicje twórcze. To nowa moda i nowa kategoria książek...

Pakiet: Bob Budowniczy. Narzędzia Boba: Piła + klucz + zestaw samochodzików
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Pakiet: Bob Budowniczy. Narzędzia Boba: Piła + klucz + zestaw samochodzików

Dwie książki Boba Budowniczego z serii Narzędzia Boba: Piła oraz Klucz + w prezencie zestaw mini samochodzików. Wszystko w przepięknym kartonowym opakowaniu...