Opis ksiązki
Kup Teraz

Dlaczego on nie kocha, a ona za nim szaleje

Ocena ( 0 )
Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2011-07-05
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788375107357
Liczba stron: 320
Dodał/a książkę:czytam
Recenzja - Dlaczego on nie kocha, a ona za nim szaleje

Dlaczego on nie kocha, a ona za nim szaleje to książka o trudnych partnerach: nieprzyjaznych, nieprzystępnych, napastliwych, o silnej tendencji do dominacji i stosowania przemocy psychicznej. Wyjaśnia podłoże takich postaw i zachowań. Radzi, jak wychowywać dzieci, by one z kolei nie stały się kiedyś dręczycielami lub ofiarami. Uczy, jak postępować, by nie zostać tą stroną, która przegrała i siebie samą, i swój związek - jak być mądrą w miłości. Książka jest też przyjazna mężczyznom, pomaga uzdrowić związki z nimi, pomaga również im samym się zmienić.

 

Doktor Susan Forward jest jedną z najwybitniejszych amerykańskich psychoterapeutek, autorką wielu książek. Polskiemu czytelnikowi znana m.in. z bestsellerowych Toksycznych rodziców, Szantażu emocjonalnego, Toksycznych namiętności oraz Toksycznych Teściów (Rebis 2007).

Recenzja
madak Linia koment
Na półkach:

Czy jest to możliwe, by fantastycznie zapowiadający się związek kobiety i mężczyzny z chwilą podjęcia decyzji o wspólnym zamieszkaniu czy też o wejściu w związek małżeński okazał się w rzeczywistości toksyczną relacją? Jak długo (i czy w ogóle) kobieta zdolna jest znosić upokorzenia, psychiczną, a nawet fizyczną przemoc w imię miłości do partnera? I wreszcie: jak rozpoznać wśród mężczyzn potencjalnych kandydatów na partnera-mizoginistę? Na wszystkie te pytania z nawiązką odpowiada Susan Forward w znakomitym, wciąż aktualnym, chociaż liczącym już sobie ponad dwadzieścia lat poradniku

szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
ajrin Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów