Opis ksiązki
Kup Teraz

Dot.s(com)plikowane. Jak rozplątać nasze życie w sieci

Ocena ( 0 )
Wydawnictwo: Studio Emka
Data wydania: 2014-11-20
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-64437-26-7
Liczba stron: 312
Dodał/a książkę:czytam
Niesamowite, jak bardzo zmienił się nasz świat. Pewna matka nazwała swoje dziecko Hashtag, para z Izraela dała swojej córce na imię Like, a rodzice z Egiptu nazwali swoje nowo narodzone dziecko Facebook.

Nowe technologie, urządzenia mobilne i media społecznościowe zmieniają, udoskonalają, ale i komplikują nasze życie w każdym niemal aspekcie – od kontaktów z przyjaciółmi po sposób, w jaki wybieramy prezydentów. Od tego, jak kierujemy naszym życiem zawodowym, jak wspieramy ważne kwestie i wydarzenia, znajdujemy miłość po sposób wychowywania dzieci.

Randi Zuckerberg, która zawodowo przez 6 lat była dyrektorem marketingu Facebook'a, potem założyła własną firmę Zuckerberg Media, a prywatnie jest starszą siostrą założyciela Facebook’a - Marka Zuckerberga, wykorzystała swoją wiedzę i doświadczenie by zwrócić naszą uwagę na możliwości i przeszkody, problemy i ich sposoby rozwiązania w tej nowej internetowej rzeczywistości. Formułuje zasady, konieczne do ogarnięcia i uporządkowania chaosu w naszym połączonym, skomplikowanym, ulegającym ciągłym zawirowaniom życiu w sieci.

„Internet, portale społecznościowe i smartfony – pisze Zuckerberg – dały nam niezwykłe, nowe narzędzia i sposoby komunikowania się, współpracy i współżycia z innymi. Możemy wykorzystywać nowe technologie, by zrozumieć i rozwiązywać stare problemy, które napotykali ludzie i całe społeczności na całym świecie, na długo przed powstaniem Facebooka.”
szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
mskm13 Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów