Dot.s(com)plikowane. Jak rozplątać nasze życie w sieci

Niesamowite, jak bardzo zmienił się nasz świat. Pewna matka nazwała swoje dziecko Hashtag, para z Izraela dała swojej córce na imię Like, a rodzice z Egiptu nazwali swoje nowo narodzone dziecko Facebook.

Nowe technologie, urządzenia mobilne i media społecznościowe zmieniają, udoskonalają, ale i komplikują nasze życie w każdym niemal aspekcie – od kontaktów z przyjaciółmi po sposób, w jaki wybieramy prezydentów. Od tego, jak kierujemy naszym życiem zawodowym, jak wspieramy ważne kwestie i wydarzenia, znajdujemy miłość po sposób wychowywania dzieci.

Randi Zuckerberg, która zawodowo przez 6 lat była dyrektorem marketingu Facebook'a, potem założyła własną firmę Zuckerberg Media, a prywatnie jest starszą siostrą założyciela Facebook’a - Marka Zuckerberga, wykorzystała swoją wiedzę i doświadczenie by zwrócić naszą uwagę na możliwości i przeszkody, problemy i ich sposoby rozwiązania w tej nowej internetowej rzeczywistości. Formułuje zasady, konieczne do ogarnięcia i uporządkowania chaosu w naszym połączonym, skomplikowanym, ulegającym ciągłym zawirowaniom życiu w sieci.

„Internet, portale społecznościowe i smartfony – pisze Zuckerberg – dały nam niezwykłe, nowe narzędzia i sposoby komunikowania się, współpracy i współżycia z innymi. Możemy wykorzystywać nowe technologie, by zrozumieć i rozwiązywać stare problemy, które napotykali ludzie i całe społeczności na całym świecie, na długo przed powstaniem Facebooka.”

Informacje dodatkowe o Dot.s(com)plikowane. Jak rozplątać nasze życie w sieci:

Wydawnictwo: Studio Emka
Data wydania: 2014-11-20
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-64437-26-7

Kup książkę Dot.s(com)plikowane. Jak rozplątać nasze życie w sieci

Dot.s(com)plikowane. Jak rozplątać nasze życie w sieci - opinie o książce