Druga strona Anioła

Główna bohaterka książki, nastoletnia Ann, wydaje się zwykłą dziewczyną, która całe dnie spędza przy laptopie słuchając muzyki, Chodzi do szkoły i marzy o szczęśliwej miłości, jak każda nastolatka w jej wieku, jednak pewnego dnia jej życie zmienia się diametralnie. Wszystko za sprawą Kupidyna, który, niczym niezapowiedziany gość, zjawia się w jej małym pokoju. Jak się później okaże, ta niezwykła wizyta będzie miała duży wpływ na dalsze koleje losu niewinnej Ann, a co więcej, na jej ludzkie życie.

Niewątpliwie najbardziej niecodzienne w tej historii jest wzajemne przenikanie się świata ziemskiego i niebiańskiego: z jednej strony pojawia się Ann, jej rodzina, szkoła i proza życia, z drugiej natomiast Kupidyn, który wprowadza ją w świat mistyczny, niezwykły, oderwany od tej szarej rzeczywistości. Tu realizm miesza się z fantastyką.

Informacje dodatkowe o Druga strona Anioła:

Druga strona Anioła - opinie o książce

Avatar użytkownika - agnieszka3201
agnieszka3201
Przeczytane:2017-02-27, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
,,Druga strona Anioła" Oliwii Szadkowskiej to lektura na ciche wieczory, których aura sprzyja poznaniu tej tajemniczej drugiej strony Anioła. Pytanie tylko - którego?
Szkoła aniołów
Oliwia Szadkowska0
Okładka ksiązki - Szkoła aniołów

Autorka w swojej powieści zdołała znaleźć fabularne rozwiązania dla wielu problemów, które dręczą jej wkraczających w dorosłość...