Czy szklanka jest w połowie pełna, czy pusta? Czy wszystko zawsze idzie źle? Czy świat nie jest pełen złych miejsc?

Dość tego! Najprostsze ćwiczenia fizyczne wprawią cię w dobry nastrój i wyślą męczący brak pewności siebie gdzie pieprz rośnie.

Dr n. med. Claudia Croos-Müller, specjalistka w dziedzinie neurologii i psychoterapii po dużym sukcesie książek pt. Głowa do góry oraz Odwagi! prezentuje 12 nowych, skutecznych ćwiczeń z metodą body2brain(R). Ten dziecinnie łatwy program ruchowy przedstawiają: Wiktor, owca-w-dobrym-humorze, jego przyjaciółka, Emilka, i ich nowy towarzysz: czarna owca Robert.

Informacje dodatkowe o Dużo szczęścia! Krótki podręcznik przetrwania w walce z czarnowidztwem, pechem i niepowodzeniami:

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 2014-05-23
Kategoria: Dla młodzieży

Kup książkę Dużo szczęścia! Krótki podręcznik przetrwania w walce z czarnowidztwem, pechem i niepowodzeniami

Dużo szczęścia! Krótki podręcznik przetrwania w walce z czarnowidztwem, pechem i niepowodzeniami - opinie o książce