Opis ksiązki
Kup Teraz

Dwie Anny

Ocena ( 4 osoby )
2.5
Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2013-12-02
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-62502-67-7
Liczba stron: 280
Dodał/a książkę:izabela81
Kolejna powieść autorki „Chaty pod jemiołą”. Zaskakujący, trzymający w napięciu thriller w cieniu klasycznego romansu. Zazdrość i namiętność odkrywające głębie duszy. Nowoczesna kobieta, zadbana, inteligenta. Mogłaby mieć każdą pracę i każdego mężczyznę, a jednak. Na kogo czeka? Dlaczego prześladują ją koszmary senne? Jaka zjawa z przeszłości próbuje zawładnąć jej zwyczajnym, warszawskim życiem? Co skrywa stara posiadłość w Anglii? Jak we współczesnym świecie zachować w sercu czystą miłość, dla której warto gonić przez pokolenia? Kim okaże się ukochany mężczyzna? Człowiekiem czy synem diabła?
szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
dayna15 plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-03-08, Ocena: 1, Na półkach: Przeczytałem,z_52 książki 2015 (181),
Najgorsza książka, jaką czytałam od lat. Żałuję czasu straconego na przeczytanie tej szmiry, ale cóż jak już zaczęłam to musiałam skończyć. Początek książki był dość ciekawy, dziewczyna w snach przenosi się w czasie do wydarzeń rozgrywanych w angielskiej wsi z początku XIX wieku. Ale później było coraz gorzej... Diabeł zakochany w Annie obecnie i w przeszłości, jej głupawe teksty, orgazmy po sekundzie - istny koszmar. To było gorsze niż przeżycia Any z "50 twarzy Greya"... Do tego mnóstwo błędów w całej książce, które wpływają na obniżenie oceny. Nie poleciłabym nawet największemu wrogowi. A i nazwanie tej książki thrillerem jest grubym nieporozumieniem.
martucha180 plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-03-27, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 książki w 2014 r.,Wyzwanie - powieści obyczajowe 2014,
Dwa światy - 1820 r. i początek XXI wieku - i prawie 200 lat różnicy. I ta sama bohaterka Anna, która śni o przeszłości. A może to jej kolejne wcielenie? Ten dualistyczny świat łączy jeszcze przystojniak, którego prawdziwe imię brzmi Samel. Ten syn Szatana musi rozkochać w sobie ziemską kobietę i spłodzić syna, by móc ich zabrać do swego świata, a przy tym musi postępować zgodnie z "Księgą Ciemności" i spłodzić syna, by móc ich zabrać do swego świata. Lecz początek XIX wieku to inny świat, inna mentalność, bowiem różnice w hierarchii społecznej są znaczne i pokonanie ich dla Samaela też stanowi nie lada wyzwanie. Ale co się odwlecze, to nie uciecze. Ziemska natura Samaela i doświadczenie zdobyte przez lata na ziemi czynią go wytrawnym graczem w męsko-damskim świecie. Uważny czytelnik od razu odgadnie, w czyim ziemskim wcieleniu pojawił się w XXI wieku. Zdecydowanie wolałam czytać o Annie służącej z początku XIX wieku i tamtych realiach. Świat historyczny jest opisany plastycznie i wiarygodnie. Ale... przydługie opisy powinny być optycznie skrócone akapitami, bo oczy bolą czytać.
asymaka plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-03-04, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2014 ,
Uważam, że pisarka ma ogromny potencjał, zasób słów naprawdę imponujący. Posiada sporą wiedzę na temat spraw, które porusza, dlatego trzeba jej uświadomić, że sama sobie wyrządza wielką krzywdę pozwalając wydawać książki w takiej formie. Szkoda jej talentu. Wydawnictwo powinno postarać się o dobrą korektę i wszystko byłoby wtedy idealnie.
Eli1605 Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
jolantasatko Linia koment
Przeczytane:2015-08-23, Ocena: 1, Na półkach: Przeczytałem,niedokończone,
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
ja_rus Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
Linia koment
Przeczytane:, Na półkach:
break
Okładka - Dwie Anny Dwór Anny
Halina Kowalczuk
Okładka - Dwie Anny Miłość i aspiryna
Małgorzata J. Kursa
Okładka - Dwie Anny Bez pamięci
Martyna Kubacka
Okładka - Dwie Anny Jaśminowy sekret
Jude Deveraux
Okładka - Dwie Anny Sekretne lato
Daria Pruszyńska-Obiedzińska
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów