Dzieje wielkiego pontyfikatu Jana Pawła II. Rok 12. Przełom w europie

Przepiękne wydanie ze złoceniami i tłoczeniami.Niezapomniane przeżycia 12. roku pontyfikatu Ojca Świętego (od 16 października 1989 do 16 października 1990). Fragmenty najważniejszych tekstów, które w tym roku wygłosił Jan Paweł II (homilie, katechezy, przemówienia, rozważania przed modlitwą Anioł Pański). Fotografie ukazujące m.in. kanonizację Brata Alberta i Agnieszki Czeskiej, wydarzenia Roku Kościelnego, sakrę biskupią trzech Polaków, spotkania z Tadeuszem Mazowieckim i Lechem Wałęsą, pielgrzymki włoskie oraz podróże duszpasterskie do wolnej Czechosłowacji, na Maltę, do Republiki Wysp Zielonego Przylądka, Mali, Burkina Faso, Czadu, Meksyku, Antyli Holenderskich, Tanzanii, Burundii, Rwandy oraz Wybrzeża Kości Słoniowej. Zankomita publikacja przybliżająca dzieło Ojca Świętego. Wysoki poziom edytorski. Źródło wiedzy o nauczaniu Jana Pawła II.

Informacje dodatkowe o Dzieje wielkiego pontyfikatu Jana Pawła II. Rok 12. Przełom w europie:

Wydawnictwo: Biały Kruk
Data wydania: 2008-05-01
Kategoria: Albumy
ISBN: 978-81-75530-13-1

Kup książkę Dzieje wielkiego pontyfikatu Jana Pawła II. Rok 12. Przełom w europie

Dzieje wielkiego pontyfikatu Jana Pawła II. Rok 12. Przełom w europie - opinie o książce

Listy apostolskie Ojca Świętego Jana Pawła II
Jan Paweł II0
Okładka ksiązki - Listy apostolskie Ojca Świętego Jana Pawła II

Jan Paweł II pozostawił po sobie olbrzymią liczbę listów o rozmaitym charakterze. Listy apostolskie to te, które papież kieruje do całego Kościoła, do...

Dzieje wielkiego pontyfikatu Jana Pawła II. Rok 1. Habemus papam
Jan Paweł II0
Okładka ksiązki - Dzieje wielkiego pontyfikatu Jana Pawła II. Rok 1. Habemus papam

ROK 1. HABEMUS PAPAM to pierwszy album składający się na "Dzieje Wielkiego Pontyfikatu Jana Pawła II". Jest obszerną dokumentacją pierwszego roku apostolskiej...