OPIS KSIĄŻKI:

Data wydania: 2015-12-07
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-937088-4-0
Dodał/a książkę:azetka79
To książka dla nienormalnych. Przeczytaj ją. A później daj ją każdemu, kto tego NIE chce. Daj ją każdemu, kto nie chodzi do kościoła, kto myśli, że się nie nadaje do wiary w Boga i nie widzi w tym żadnego sensu.

Pragnę pokazać ci Boga, który siedzi w samym środku bezsensu, beznadziei, krzywdy, nienawiści, braku miłości i stamtąd mówi do ciebie: "Jestem. Jestem w twoim życiu i to się nie zmienia. Jestem i płonę w tobie". Jeśli uda ci się to dostrzec, zacznie się dla ciebie nowe niezwykłe życie, opromienione niewiarygodną obecnością Boga.

Piszę tę książkę po to, żebyś uwierzył, że istnieje inny świat, w którym ty zwyciężasz swoje zło, swój grzech, swoją słabość. Istnieje świat, w którym ty chodzisz po wodzie - pisze Autor.

Autor przybliża konkretne spotkania i więzi ludzi z Bogiem: Mojżesza, Gedeona, Tobiasza, Piotra Apostoła.

Pokazuje Boga nieogarnionego i niepojętego w swej potędze i zarazem bliskiego w bezkresnej miłości do człowieka. Pokazuje Boga, który ma moc odwracania porządku świata i człowieka, który, kiedy odważy się spotkać Boga - doświadczy największego szczęścia.
azetka79 plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-09-08, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,czytam regularnie w 2016 roku,
mega motywacja, mega atrakcja... tylko się odważyć i popłynąć...
Cień jabłoni