Excel 2007 PL. Analiza danych, wykresy, tabele przestawne. Niebieski podręcznik

Wykorzystaj możliwości Excela!

Excel (obok Worda i systemu Windows) to jedno z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych narzędzi firmy Microsoft. Pierwsza wersja tego programu na komputer PC ukazała się dwadzieścia dwa lata temu! Od tego czasu cieszy się on niesłabnącą popularnością. Liczba praktycznych funkcji i ogrom czasu, jaki dzięki ich używaniu można zaoszczędzić w codziennej pracy, naprawdę robią wrażenie! Jednak do największych zalet Excela należy nieomylność - nawet przy najbardziej mozolnych i skomplikowanych obliczeniach!

Dzięki książce "Excel 2007 PL. Analiza danych, wykresy, tabele przestawne. Niebieski podręcznik" poznasz dogłębnie możliwości tego programu w zakresie... analizy danych, tworzenia wykresów oraz tabel przestawnych. Ponadto zdobędziesz gruntowną wiedzę na temat podstaw wydajnej pracy oraz dowiesz się, jak sprawić, by od strony wizualnej Twój arkusz prezentował się równie dobrze. Z pewnością zainteresują Cię gotowe przepisy z rozwiązaniami różnych problemów - począwszy od tych związanych z obliczaniem dat, a skończywszy na funkcjach finansowych. Pewne jest, że książka ta służyć Ci będzie w codziennej pracy z Excelem przez długi czas. Informacje w niej zawarte są nieocenione dla każdego użytkownika tego narzędzia!

Podstawy pracy z Excelem Formatowanie liczb i komórek Tworzenie formuł Zakresy Kreator funkcji Obliczenia na czasie Wykorzystanie funkcji finansowych Organizowanie danych w arkuszu Używanie tabel przestawnych Generowanie wykresów Import danych zewnętrznych Techniki analizy danych Formatowanie warunkowe Udostępnianie arkusza Wykorzystanie makr do automatyzacji pracy

Informacje dodatkowe o Excel 2007 PL. Analiza danych, wykresy, tabele przestawne. Niebieski podręcznik:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2014-01-07
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Excel 2007 PL. Analiza danych, wykresy, tabele przestawne. Niebieski podręcznik

Excel 2007 PL. Analiza danych, wykresy, tabele przestawne. Niebieski podręcznik - opinie o książce

Programowanie w Excelu 2007 PL Niebieski podręcznik
Denise Etheridge0
Okładka ksiązki - Programowanie w Excelu 2007 PL Niebieski podręcznik

Wykorzystaj niezwykłe możliwości Excela i spraw, aby pracował za Ciebie Jak stworzyć własne okno dialogowe w edytorze VBA? Jak otwierać i modyfikować...

Excel 2007 PL. Analiza danych, wykresy, tabele przestawne
Denise Etheridge0
Okładka ksiązki - Excel 2007 PL. Analiza danych, wykresy, tabele przestawne

Wykorzystaj możliwości Excela! Jak wydajnie pracować w Excelu? Jak tworzyć przejrzyste wykresy? Jak wykorzystać tabele przestawne? Excel (obok Worda...