OPIS KSIĄŻKI:

2.0
Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2012-04-01
Dodał/a książkę:gemmabe
Co się dzieje, kiedy jesteś śledzony przez śmierć? Oczywiście zakochujesz się w niej.

Pagan Moore nie oszukuje Śmierci, ale zamiast tego zakochuje się w niej. Siedemnastoletnia Pagan Moore widziała dusze przez całe swoje życie. Kiedy zdała sobie sprawę, że obcy, których często widywała, przechodzą przez ścianę i są niewidzialni dla wszystkich innych, zaczęła ich ignorować. Jeśli nie pokazywała im, że ich widzi, zostawiali ją w spokoju. Dopóki nie wyszła z samochodu pierwszego dnia szkoły i nie zobaczyła niesamowicie seksownego faceta wylegującego się na stole piknikowym i obserwujące ją z rozbawionym uśmiechem na twarzy. Problem jest w tym, że wiedziała, że on nie żyje.

Nie tylko nie odchodzi, kiedy go ignoruje, ale robi coś, czego nie robiła żadna z innych dusz. Mówi. Pagan jest zafascynowana tą duszą. Nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że zbliża się czas jej śmierci i niesamowicie piękna dusza, w której się zakochuje, wcale nią nie jest.

Nieznajomy jest Śmiercią i zamierza złamać wszystkie zasady.
gemmabe plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-12-14, Ocena: 2, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2015,
No wybitne to nie było. Koło połowy miałam już dość tego przeciągania wszystkiego. Kręcenie się w kółko bez celu, powtarzanie wszystkiego od nowa. Ile można?
Pagan "Wariatka", która wariatką nie jest, bo przecież widzi tylko duchy, była tak nijaka. Niby podoba jej się Dank, ale jest Leifem bo "tak".
Dank "Duch", który duchem nie jest, bo przecież ma ciało, też był nijaki. Autorka chciała dodać dramatyzmu jego postaci, ale tak bardzo to nie wyszło, że aż mi szkoda.
No i Leif, "Normalny", który... A i tu nic nie powiem. Jedyny wątek, który pod koniec mnie zaciekawił. Nie ufałam chłopakowi od początku, ale pewnie i tak ciekawośći nie zaspokoję, bo czytać drugiej części nie zamierzam.
Ogólnie to książka przeciętna, polecać nie polecam, jak można spędzić czas milej nad lepszą pozycją, to po co sięgać po tą.
Eli1605 Linia koment
Cień jabłoni