Twardziel w XXI wieku

Trzy filary szczęścia Nie udawaj fajnego - stań się fajny Schemat pewności siebie i poczucie własnej wartości Ciepłe relacje z otoczeniem Agresja, czyli jak zachować zęby Życie pełne sukcesów Pozytywny stres

Cały urok w Big Cojones

Faceci. Dzięki wysokiemu poziomowi testosteronu we krwi cechuje nas duża ambicja, współzawodnictwo, dominacja i pewność siebie. Hormony męskie koncentrują i pobudzają mózg, który staje się zdolny do większego skupienia niż u kobiet. Są to informacje stwierdzone naukowo i żadne wojujące feministki, obrażone genderki czy domowe partnerki nie mogą z nimi polemizować. Skąd więc tylu słabych i nieporadnych mężczyzn na naszych ulicach? Dlaczego tylko nieliczni mają piękne kobiety i mnóstwo gotówki? I co w zasadzie składa się na te osławione "jaja"?

XXI wiek to piękna epoka, w której kryzys męskości nasilił się do tego stopnia, że jest najwyższy od czasów Mieszka I. Faceci są nieśmiali, nieporadni, nie mają pojęcia o tym, jak dobrze wyglądać, czego pragną kobiety, czego oni sami pragną i kim chcą być w przyszłości. Tymczasem Polki chcą twardych samców. Na samą myśl o komandosach, pilotach samolotów, strażakach czy bokserach błyszczą im oczy. I w żadnym wypadku nie chodzi tu o mięśnie. Raczej o to, byś był facetem z krwi i kości!

Ta książka to jaja instant. Twój trener podzieli się z Tobą wskazówkami i sugestiami, dzięki którym będziesz mógł kompleksowo zmienić najważniejsze aspekty swojego życia, jednocześnie stając się stuprocentowym mężczyzną. Charakterystyczny styl autora, anegdoty i czarny humor ułatwią Ci ogarnięcie kilkuset stron istotnych informacji. Wszystko, co tu zawarte, jest wartościowe. Przygotuj się jednak także na słowa prawdy, na pokazanie Ci czegoś, o czym nawet nie śniłeś, i na rady, jakich nie usłyszałbyś do końca życia od nikogo innego. Początek tej książki to zarazem koniec frajerstwa!

Patroni medialni:

Informacje dodatkowe o Facet z jajami. Wszystko, co musisz wiedzieć na temat stawania się mężczyzną seksualnie atrakcyjnym dla kobiet:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2011-08-22
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Facet z jajami. Wszystko, co musisz wiedzieć na temat stawania się mężczyzną seksualnie atrakcyjnym dla kobiet

Facet z jajami. Wszystko, co musisz wiedzieć na temat stawania się mężczyzną seksualnie atrakcyjnym dla kobiet - opinie o książce

Avatar użytkownika - brzoza_dg
brzoza_dg
Przeczytane:2015-01-20, Ocena: 4, Przeczytałem, 2015,
Tajne akcje snajperów GROM
Tomasz Marzec0
Okładka ksiązki - Tajne akcje snajperów GROM

Kulisy pracy żołnierzy z elitarnej jednostki, jednej z najlepszych na świecie. Dziennikarzowi Tomaszowi Marcowi udało się przekonać kilku byłych wojskowych...

Jak poderwać dziewczynę? Poznaj tajemnice uwodzenia, flirtu i podrywu
Tomasz Marzec0
Okładka ksiązki - Jak poderwać dziewczynę? Poznaj tajemnice uwodzenia, flirtu i podrywu

Jak poderwać kobietę? Otóż jest to proste jak... jazda na rowerze. I tak samo można się tego nauczyć. Jednak działanie bez odpowiedniej teorii może...