Opis ksiązki
Kup Teraz

Feng shui dla umysłu

Ocena ( 1 osoba )
4.0
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2012-10-26
Kategoria: Wiedza ezoteryczna
ISBN: 978-83-7377-557-2
Liczba stron: 224
Dodał/a książkę:natasha92
Wiadomym jest, że zbędne rzeczy blokują przepływ energii w danym pomieszczeniu. Na pewno niechętnie przekraczasz próg takiego miejsca, które całe jest zagracone. Odpycha Cię od niego pewna energia i w konsekwencji unikasz przebywania tam. Dokładnie to samo dzieje się w Twojej głowie, gdy tkwi w niej wewnętrzny bałagan. Zalegające stare emocje lub myśli utrudniają Ci wolny przepływ energii w ciele i prowadzą w ten sposób do powstawania blokad. Ten nadmiar uniemożliwia życie w zgodzie z samym sobą i otoczeniem oraz hamuje Twój wewnętrzny rozwój.

Dzięki prostej technice opukiwania punktów na ciele, opracowanej przez dr. Michaela Bohne, możesz już teraz uwolnić się od emocjonalnych i myślowych blokad. Uporządkujesz w końcu swoje życie. Dzięki wielu praktycznym ćwiczeniom będziesz w stanie świadomie zarządzać własnymi emocjami. Poprzez opukiwanie punktów meridianowych pozbędziesz się obciążeń i podniesiesz poczucie własnej wartości.. To doprowadzi Cię do uwolnienia od balastu złych emocji.

Tak jak tradycyjne Feng Shui oczyszcza Twój dom i zapewnia właściwy przepływ energii, tak ćwiczenia zawarte w tej książce zagwarantują harmonię i optymalny stan Twojego umysłu.

Zaprowadź porządek w swojej głowie
szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
natasha92 plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-02-22, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 książki - 2013,Mam,Wyzwanie - literatura faktu,

Od kiedy tylko pamiętam interesowałam się wszystkim co związane było z Feng Shui. Z tego powodu z niezmierną chęcią i przyjemnością sięgnęłam po książkę autorstwa Michaela Bohne'a pod tytułem "Feng Shui dla umysłu". Byłam ogromnie ciekawa w jaki sposób można usunąć życiowe blokady poprzez psychologię energetyczną.


Dr Micheal Bohne jest lekarzem psychiatrii i psychoterapii, a także trenerem psychologii energetycznej. Poprzez coaching pomaga śpiewakom operowym, muzykim klasycznym, jak również moderatorom radiowym i telewizyjnym. Z informacji dotyczącym jego osoby dowiadujemy się więc, iż swoją wiedzą posługuje się w codziennym życiu, a to oznacza, że wiedza, którą nam przekazuje jest w pełni autetyczna oraz racjonalna. To ważna wiadomość, bo chyba nikt nie chciałby byle komu zaufać przy porządkowaniu własnego umysłu, nieprawdaż?


A uwierzcie, bałagan nie robi się jedynie w naszych domach... Czasami trzeba generalny porządek zrobić również w głowie. Zbędne, zbędne myśli, lęki czy inne niepotrzebne rupiecie zabierają nam wolną przestrzeń emocjonalną oraz duchową. Pozbawiają nas energii, zapału do podąrzania drogą ku doskonałości, szczęścia oraz szczęścia. Dzięki wskazówkom, którym dzieli się z nami autor poradnika, czy zadanami jakie przed nami stawia usuniemy zbędny balast i odzyskamy siłę, animusz, a przede wszystkim chęć do życia.


Za sprawą Dr Michaela Bohne'a możemy nauczyć się ponownie kochać siebie takim jakim jesteśmy, z wszystkimi wadami, problemami czy innymi niedoskonałościami. Uwierzcie, to jest pierwszy krok ku lepszemu. Jeżeli sami w siebie nie uwierzymy i nie zaakceptujemy nikt inny tego za nas nie zrobi. Nie możemy wciąż szukać pomocy z zewnątrz w celu rozwijania własnej osobowości bądź spełnianiu swoich marzeń. Również autor poradnika wam w tym nie pomoże, on jedynie wskazuje nam najlepszą drogę ku temu, lecz sama podróż należy tylko i wyłącznie do nas.


Jeżeli nie wiecie czy coś zbędnego tkwi w waszych umysłach, dr Michael Bohne wskaże wam przykładowe rodzaje rupiecie z jakimi najczęściej zmagają się ludzie. Poznacie przy okazji historię niektórych klientów doktora, którzy nie poradzili sobie sami z własnym balastem. Dowiecie się wówczas jakie cuda potrafi zdziałać opukiwanie punktów meridianowych w ciele człowieka, oraz jaką moc potrafią mieć słowa.


Już dziś sięgnij po książkę Michaela Bohne "Feng shui dla umysłu" i z jej pomocą zastosuj innowacyjną technikę psychoterapeutyczną, dzięki której uporządkujesz bałagan w swojej głowie. Polecam gorąco każdemu, który czuje się bezsilny, pozbawiony energii i chęci do działania. "Feng shui dla umysłu" to pierwszy krok ku lepszemu!

gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów