Fingerprint. Malujemy obrazki odciskami palców. Zestaw do malowania

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2016-05-27
ISBN: 978-83-7971-478-0
Dodał/a książkę:czytam
Spróbujcie stworzyć fantastyczne obrazki za pomocą odcisków palców! Zestaw do malowania zawiera farby w czterech kolorach oraz książeczkę pokazującą, w jaki sposób odciski palców mogą zamienić się w obrazki, a obrazki – w żywych bohaterów i pasjonujące historie. To zabawa nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych! Skorzystajcie z naszych pomysłów i użyjcie swojej wyobraźni, aby bawić się wspaniale i tworzyć niepowtarzalne – bo naprawdę takie będą! – małe dzieła sztuki. W tej książeczce znajdziecie wiele ciekawych trików i mnóstwo miejsca do malowania. Farby w podstawowych kolorach możecie dowolnie mieszać na palecie, aby uzyskać inne barwy i ich odcienie. Dzięki temu powstaną ciekawe, różnokolorowe obrazki.

Odbiorcy:
– wszystkie dzieci, które kochają malować i chcą poznawać nowe techniki plastyczne;
– rodzice i opiekunowie, którzy pragną podarować dzieciom sympatyczną i oryginalną malowankę – sprawdzony sposób na nudę.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?
– przedstawia oryginalną i ciekawą technikę plastyczną;
– dołączone do książki farby są niezwykle praktycznym i wygodnym dodatkiem;
– wszystkie dzieci kochają malować farbami, zwłaszcza za pomocą własnych palców;
– jest doskonałym sposobem na nudę i pomysłem na podarunek zachęcający do kreatywności.
Okładka -  Fingerprint. Malujemy obrazki odciskami palców. Zestaw do malowania Wojna i przemoc w religiach świata.Fakty i przyczyny.
Adel Theodor Khoury, Ekkehard Grundmann, Hans-Peter Muller
Okładka -  Fingerprint. Malujemy obrazki odciskami palców. Zestaw do malowania Moja wiara. Katechizm obrazkowy dla dzieci
Maïte Roche
Okładka -  Fingerprint. Malujemy obrazki odciskami palców. Zestaw do malowania Piotrek i jego wymarzone auto
Anastasia Zanoncelli
Okładka -  Fingerprint. Malujemy obrazki odciskami palców. Zestaw do malowania Franek i jego koparka
Anastasia Zanoncelli
Okładka -  Fingerprint. Malujemy obrazki odciskami palców. Zestaw do malowania Wielkanoc
Bogusław Nosek