Zbiór zadań jest przeznaczony przede wszystkim dla uczniów i nauczycieli korzystających z podręczników "Fizyka i astronomia" Mariana Kozielskiego, ale będzie też z pewnością przydatny uczniom korzystającym z innych podręczników.Tom pierwszy zbioru zawiera zadania przygotowane do tematów omawianych w pierwszym tomie podręcznika.Zadania są opatrzone odpowiedziami, a większość z nich również szczegółowymi rozwiązaniami. Zbiór zadań pomoże uczniom:- przygotować się do egzaminu maturalnego; - utrwalić zdobytą wiedzę;- przygotować się do bieżących powtórek i sprawdzianów.Zadania umieszczone w zbiorze mają rózną skalę trudności. Symboliczne oznaczenia poszczególnych poziomów trudnosci są umieszczone na marginesie obok numeru zadania.Na począku każego rozdziału podane są podstawowe wzory i definicje.

Informacje dodatkowe o Fizyka i astronomia tom 1. Zbiór zadań dla szkół ponadgimnazjalnych zakres podstawowy i rozszerzony:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne PWN
Data wydania: b.d
Kategoria: Edukacyjne

Kup książkę Fizyka i astronomia tom 1. Zbiór zadań dla szkół ponadgimnazjalnych zakres podstawowy i rozszerzony

Fizyka i astronomia tom 1. Zbiór zadań dla szkół ponadgimnazjalnych zakres podstawowy i rozszerzony - opinie o książce

Kozielski Marian, Siegoczyński Ryszard0
Okładka ksiązki - Fizyka i astronomia 2 Zbiór zadań szkoły ponadgimnazjalne zakres podstawowy/zakres rozszerzony

Przedstawiamy Państwu drugi tom zbioru zadań z fizyki i astronomii dla szkół ponadgimnazjalnych. Umieściliśmy w nim, podobnie jak w tomie pierwszym, zadania...