Funkcjonalność aplikacji mobilnych. Nowoczesne standardy UX i UI

Kreuj doświadczenia użytkowników smartfonów i tabletów!

Urządzenia mobilne pomimo rosnących rozmiarów wciąż są zdecydowanie mniejsze od naszych laptopów i komputerów stacjonarnych. Zaprojektowanie funkcjonalnego i eleganckiego interfejsu użytkownika na tak ograniczonej przestrzeni wymaga nie lada kunsztu. Obecnie jednak urządzenia te dają programistom nowe możliwości, a wśród nich dostęp do ekranów dotykowych. Warto dobrze wykorzystać ich potencjał!

Dzięki tej książce, napisanej przez najlepszych specjalistów w branży, dowiesz się, jak najlepiej przygotować aplikację lub stronę internetową dla małych ekranów. Poznasz zalety i wady smartfonów, tabletów oraz czytników e-booków. Ponadto nauczysz się rozpoznawać typowe błędy, które obniżają doznania Twoich użytkowników w trakcie korzystania z Twojego oprogramowania, i unikać ich. A potem spojrzysz w przyszłość i przekonasz się, co może nas czekać wkrótce w dziedzinie urządzeń mobilnych. Ta książka to niezbędna pozycja dla każdego projektanta stron i aplikacji przeznaczonych na mniejsze ekrany.

Poznaj:

zalety i wady urządzeń mobilnych zasady tworzenia stron internetowych i aplikacji dla telefonów czy tabletów typowe problemy powodujące irytację użytkowników przyszłość branży mobilnej

Bogactwo UX to klucz do sukcesu Twojej aplikacji!

Informacje dodatkowe o Funkcjonalność aplikacji mobilnych. Nowoczesne standardy UX i UI:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2013-09-13
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Funkcjonalność aplikacji mobilnych. Nowoczesne standardy UX i UI

Funkcjonalność aplikacji mobilnych. Nowoczesne standardy UX i UI - opinie o książce