OPIS KSIĄŻKI:

Data wydania: 2016-04-21
Kategoria: Duchowość, religia
Dodał/a książkę:czytam
Recenzja - Gdy Bóg mówi do ciebie

Rozpoznaj głos, który daje życie - i to życie w obfitości!

Czy jest możliwe, że Bóg już wcześniej przemawiał do ciebie, a ty nie rozpoznałeś wówczas Jego głosu? Być może mówił do ciebie poprzez jakieś wrażenie, które odczuwałeś w duchu, lub przez fragment z Pisma Świętego albo przez proroczy sen. Bóg również i dzisiaj mówi do nas na wiele różnych sposobów. On przemawia do nas o wiele częściej, niż zdajemy sobie z tego sprawę.

Zostaliśmy stworzeni do społeczności z Bogiem. Dlatego możemy słyszeć Jego głos, poznawać Jego serce i zrozumieć Jego wolę dla naszego życia.

W książce Gdy Bóg mówi do ciebie Chuck Pierce i Rebecca Wagner Sytsema pokazują nam:
· jak możemy rozpoznać i przyjąć słowo od Boga
· w jaki sposób interpretować sny i wizje
· jak wypełnić przeznaczenie, które Bóg ma dla życia każdego z nas, opierając się na przesłaniu, które od Niego otrzymaliśmy.

Recenzja
madak Linia koment
Przeczytane:2016-05-31, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki w 2016 roku,Poradniki,

Wierzący człowiek - czy też człowiek poszukujący, który poczuł pragnienie kontaktu z Bogiem - najczęściej realizuje je poprzez modlitwę. Modlitwa może polegać na powierzaniu Bogu swoich najskrytszych tajemnic, na kierowaniu próśb o zdrowie, uleczenie czy siłę w znoszeniu codziennego cierpienia bądź też na odmawianiu pacierza – znanych wszystkim modlitw, takich jak „Ojcze nasz” czy „Wierzę w Boga”. Wielu z nas, modląc się, nie prowadzi z Bogiem rozmowy – jest to raczej nasz monolog, przekazanie naszych bolączek Najwyższemu bez próby usłyszenia jego odpowiedzi

helena610 plusminus Linia koment
Przeczytane:2017-02-01, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 książki (2017),Na wymianki,
Nieco zbyt teologiczny język jak dla mnie więc książka wymagała skupienia którego nie przewidywałam. Niemniej wartości w niej przekazane są na tyle istotne, że warto było sięgnąć po tę pozycję.
gosia45 Linia koment
madak Linia koment
izulka Linia koment
iwona-w Linia koment
alesia Linia koment
anoola Linia koment
Okładka - Gdy Bóg mówi do ciebie Armie aniołów
Tim Sheets
Okładka - Gdy Bóg mówi do ciebie Namaszczenie Estery
Michelle McClain-Walters
Okładka - Gdy Bóg mówi do ciebie Przełom w uzdrowieniu
Randy Clark
Okładka - Gdy Bóg mówi do ciebie Gdy Bóg mówi do ciebie
Chuck D. Pierce, Rebecca Wagner Sytsema
Okładka - Gdy Bóg mówi do ciebie Ukojone serce. Podróż kobiety do pełni zaufania
Linda Dillow
Cień jabłoni