Gen sprzedawcy. Jak obudzić w sobie wrodzone umiejętności handlowe

Gen sprzedawcy to kompendium wiedzy zarówno dla aktywnych handlowców, jak i dla tych wszystkich, którzy muszą ,,sprzedawać" swoje pomysły i idee. Autor - praktyk, łączący wieloletnie zarządzanie sprzedażą z pracą handlowca, trenera, coacha i właściciela firmy szkoleniowej - przywołuje nieskończoną liczbę anegdot i przykładów z polskiego rynku. Książką opisuje także metodę AIDDA - zintegrowany system sprzedaży i narzędzie do planowania pracy.

Informacje dodatkowe o Gen sprzedawcy. Jak obudzić w sobie wrodzone umiejętności handlowe:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2014-05-05
Kategoria: Ekonomia

Kup książkę Gen sprzedawcy. Jak obudzić w sobie wrodzone umiejętności handlowe

Gen sprzedawcy. Jak obudzić w sobie wrodzone umiejętności handlowe - opinie o książce

Lider sprzedaży
Robert Zych0
Okładka ksiązki - Lider sprzedaży

Ta książka to poradnik dla lidera. Pomoże Ci zbudować dobre relacje z zespołem — tak, by rósł i rozkwitał, a nie grzązł we wzajemnych pretensjach...

Robert Zych0
Okładka ksiązki - Klient w centrum uwagi: Jak szefowie mogą budować pozytywne doświadczenie w zespołach obsługi

Pozyskanie i utrzymanie prawdziwie dochodowego klienta to marzenie każdego szefa sprzedaży. Zdobycie takiego klienta jest rzeczą trudną i bardzo pracochłonną...