Jak to robią kobiety biznesu?

Myślisz o rozkręceniu własnej firmy? Masz pomysł na biznes? Zastanawiasz się, czy podołasz takiemu zadaniu? Cenisz niezależność, lubisz się uczyć i nie brak Ci entuzjazmu? Nim wręczysz szefowi wypowiedzenie, sprawdź, jakie wyzwania stoją przed Tobą.

"Grzeczne dziewczynki nie kręcą interesem..." to książka, która przeprowadzi Cię bezpiecznie przez pole minowe samozatrudnienia. Poradników na temat zakładania i prowadzenia własnej firmy -- napisanych z męskiego punktu widzenia -- jest na rynku bez liku. Ale tylko ten pomoże Ci w realizacji marzeń, pozwalając przy tym zachować pełnię kobiecości!

Książka "Grzeczne dziewczynki nie kręcą interesem..." powstała jako wynik doświadczeń nabytych w ciągu wielu lat prowadzenia własnego biznesu. Krok po kroku opisuje, jak założyć firmę i skutecznie nią zarządzać. Pozwala zorientować się, co sprawia, że firma jest postrzegana jako w pełni profesjonalna. Doradza, jak zatrudniać i zwalniać pracowników oraz jak postępować w sytuacjach kryzysowych. Zdradza tajniki pisania tekstów biznesowych, ofert, listów i prezentacji.

Dasz radę, dziewczyno!
Osiągnij sukces, pracując dla siebie:

od pomysłu do rentownego biznesu, tworzenie biznesplanu, zdobywanie środków finansowania, efektywna sprzedaż produktu, nowoczesne technologie -- jak je wykorzystać.

Informacje dodatkowe o Grzeczne dziewczynki nie kręcą interesem. Szczere rady, otwarte rozmowy i prawdziwe historie dla zaradnych bizneswomen:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2007-03-28
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Grzeczne dziewczynki nie kręcą interesem. Szczere rady, otwarte rozmowy i prawdziwe historie dla zaradnych bizneswomen

Grzeczne dziewczynki nie kręcą interesem. Szczere rady, otwarte rozmowy i prawdziwe historie dla zaradnych bizneswomen - opinie o książce

Grzeczne dziewczynki marzą o karierze, a niegrzeczne ją planują
Caitlin Friedman, Kimberly Yorio0
Okładka ksiązki - Grzeczne dziewczynki marzą o karierze, a niegrzeczne ją planują

Przejmij kontrolę nad swoją karierą Wierzysz, że bycie grzeczną dziewczynką jest receptą na sukces? Z pewnością pomoże Ci dostać się bez kolejki do...

Caitlin Friedman, Kimberly Yorio0
Okładka ksiązki - Grzeczne dziewczynki nie siedzą w fotelu prezesa. Jak zarządzać firmą kobiecą ręką?

Jej Wysokość KierowniczkaZ przeprowadzonychprzez brukselskie zrzeszenie izb gospodarczych Eurochambers badańdowiedziałyśmy się, że europejska bizneswoman...