Grzeczne dziewczynki nie kręcą interesem. Szczere rady, otwarte rozmowy i prawdziwe historie dla zaradnych bizneswomen

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2007-03-28
Dodał/a książkę:helion

Jak to robią kobiety biznesu?

Myślisz o rozkręceniu własnej firmy? Masz pomysł na biznes? Zastanawiasz się, czy podołasz takiemu zadaniu? Cenisz niezależność, lubisz się uczyć i nie brak Ci entuzjazmu? Nim wręczysz szefowi wypowiedzenie, sprawdź, jakie wyzwania stoją przed Tobą.

"Grzeczne dziewczynki nie kręcą interesem..." to książka, która przeprowadzi Cię bezpiecznie przez pole minowe samozatrudnienia. Poradników na temat zakładania i prowadzenia własnej firmy -- napisanych z męskiego punktu widzenia -- jest na rynku bez liku. Ale tylko ten pomoże Ci w realizacji marzeń, pozwalając przy tym zachować pełnię kobiecości!

Książka "Grzeczne dziewczynki nie kręcą interesem..." powstała jako wynik doświadczeń nabytych w ciągu wielu lat prowadzenia własnego biznesu. Krok po kroku opisuje, jak założyć firmę i skutecznie nią zarządzać. Pozwala zorientować się, co sprawia, że firma jest postrzegana jako w pełni profesjonalna. Doradza, jak zatrudniać i zwalniać pracowników oraz jak postępować w sytuacjach kryzysowych. Zdradza tajniki pisania tekstów biznesowych, ofert, listów i prezentacji.

Dasz radę, dziewczyno!
Osiągnij sukces, pracując dla siebie:

• od pomysłu do rentownego biznesu,
  • tworzenie biznesplanu,
  • zdobywanie środków finansowania,
  • efektywna sprzedaż produktu,
  • nowoczesne technologie -- jak je wykorzystać.