Okładka - Hello. Podstawy angielskiego dla przedszkolaków. Zwierzęta domowe

Wydawnictwo: Skrypt
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-89522-81-8
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Seria Hello! nie tylko zapoznaje dzieci z podstawami języka angielskiego, słownictwem z kręgu ich najbliższego świata, codzienności. Dzięki licznym zabawom, ćwiczeniom, naklejkom wszechstronnie rozwija także ich zdolności niezbędne w trakcie nauczania początkowego. Poszczególne książeczki, wymagające aktywności ze strony przedszkolakow, oferują zarówno twórczą zabawę, jak i atrakcyjnie przekazują najprostsze elementy wiedzy o języku, bez którego znajomości coraz trudniej o sukces w dorosłym życiu. Zatem warto uczyć się angielskiego od najmłodszych lat.
Okładka - Hello. Podstawy angielskiego dla przedszkolaków. Zwierzęta domowe Ulice Babilonu
Carina Burman
Okładka - Hello. Podstawy angielskiego dla przedszkolaków. Zwierzęta domowe Jak napisać doskonałe CV
Magdalena Chrzanowska, Marcin Kozłowski
Okładka - Hello. Podstawy angielskiego dla przedszkolaków. Zwierzęta domowe Opracowania lektur dla klas 5
Ewa Lech, Stanisław Tarkowski
Okładka - Hello. Podstawy angielskiego dla przedszkolaków. Zwierzęta domowe Testy z wiedzy o języku polskim
Małgorzata Kita
Okładka - Hello. Podstawy angielskiego dla przedszkolaków. Zwierzęta domowe Testy językowe i ortograficzne
Danuta Krzyżyk, Edward Polański