Hiszpański KRYMINAŁ z ćwiczeniami + audiobook Silencio (Książka + CD)

Czytasz wciągającą historię kryminalną i ćwiczysz hiszpański!

Irene, zmęczona Madrytem w czasach kryzysu, wyjeżdża ponurkować na andaluzyjskie wybrzeże. Upragniony odpoczynek zostaje zakłócony przez tragiczną śmierć hotelowej sąsiadki i uporczywe milczenie dwunastoletniej córki Irene, które nie daje jej spokoju...

Hiszpański Kryminał z ćwiczeniami Silencio to niekonwencjonalny kurs skierowany do młodzieży i dorosłych, którzy znają język hiszpański na poziomie średnio zaawansowanym. Dzięki lekturze poznasz współczesne hiszpańskie słownictwo, utrwalisz poprawne konstrukcje leksykalno-gramatyczne i przekonasz się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć!

W pakiecie: ksiażka (264 str.) + GRATIS audiobook (2 godz. 50 min) czytany przez native speakera.

Kryminał Silencio to:

trzymająca w napięciu akcja tłumaczenia nowych słówek i zwrotów na marginesach - sprawdzasz znaczenie, nie odrywając się od książki współczesne hiszpańskie słownictwo na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2) ponad 120 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek hiszpańsko-polski

Hiszpański z kryminałem - zabójczo wciągający!

Informacje dodatkowe o Hiszpański KRYMINAŁ z ćwiczeniami + audiobook Silencio (Książka + CD):

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2017-03-29
Kategoria: Języki obce

Kup książkę Hiszpański KRYMINAŁ z ćwiczeniami + audiobook Silencio (Książka + CD)

Hiszpański KRYMINAŁ z ćwiczeniami + audiobook Silencio (Książka + CD) - opinie o książce