Okładka książki - Iwo w krainie gandzi

Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a książkę: Wojciech Polak

Czy marihuana nie uzależnia? Jeśli chcesz wiedzieć - koniecznie przeczytaj! Historia młodego człowieka wkraczającego w dorosłe życie, zwykłego chłopca z normalnej rodziny, który wpada w uzależnienie od miękkich narkotyków. Chłopiec ma w perspektywie maturę, ale ... Jeśli chcesz dowiedzieć się jak to się skończyło - sięgnij po tą książkę!

Avatar użytkownika - hanka04
hanka04
Przeczytane:2016-07-12, Ocena: 2, Przeczytałem, 52 książki 2016, Mam,
No cóż, cieszę się i podziwiam się, że dobrnęłam do końca. Nieudana propaganda dl 10 latków. Z tematem autor zaznajomił się najwyraźniej w internecie... Młodzieżowy język - mało młodzieżowy. Całość utrzymana w sztucznym, nienaturalnym stylu.
Avatar użytkownika - faraboveclouds
faraboveclouds
Przeczytane:, Ocena: 5,
Ma się wrażenie, że wysłuchuje się nastolatka ( dla mnie równolatka), który opowiada historię. Swoją historię. Nie przeplata przez realia nut fantasy, prócz opisywania swoich wizji. Dla mnie wzbogacenie o duchowe przemyślenia, wiedzę użyteczną, świetną zabawę a zarazem przestrogę. Mam ją u siebie. I boje się przekazywać ją dalej, gdyż jedni nazywają to jak ja - przestrogą, inni - podręcznikiem.
Avatar użytkownika - Geronimo26
Geronimo26