Ja i mój świat. Gry i zabawy rozwijające kompetencje społeczne dzieci

Udany rozwój kompetencji społecznych dzieci jest marzeniem każdego wychowawcy. Prezentowane w tej książce gry i zabawy będą więc z pewnością doskonałą pomocą wspierającą proces rozumienia oraz poznawania siebie i innych. Dzięki pomysłom Giseli Walter wszyscy, którym leży na sercu prawidłowy rozwój dziecka, znajdą odpowiedzi między innymi na następujące pytania: W jaki sposób dziecko odkrywa swoje mocne strony i jak akceptuje własne słabości? Jak ułatwić dzieciom szukanie przyjaciół i przyłączanie się do nowej grupy? Jak sprawić, by dzieci czuły się dobrze we własnej rodzinie, ale by jednocześnie kształtował się w nich szacunek dla odmienności innych rodzin? Jak uczyć dzieci pewności siebie w nawiązywaniu relacji z napotykanymi osobami i ćwiczyć umiejętność rozpoczynania rozmów?

Informacje dodatkowe o Ja i mój świat. Gry i zabawy rozwijające kompetencje społeczne dzieci:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne
ISBN: 83-7442-026-X

Kup książkę Ja i mój świat. Gry i zabawy rozwijające kompetencje społeczne dzieci

Ja i mój świat. Gry i zabawy rozwijające kompetencje społeczne dzieci - opinie o książce

Żywioły w przedszkolu. Ogień
Gisela Walter0
Okładka ksiązki - Żywioły w przedszkolu. Ogień

Książka bogata w objaśniające rysunki i wesołe ilustracje, z pewnością zainspiruje wychowawców przedszkolnych we wszystkich pedagogicznych dziedzinach...