Ja jestem Bogiem Abrahama, Izaaka, Jakuba. Uzdrowienie relacji w rodzinie

"Człowiek rodzi się, wychowuje, wzrasta, dojrzewa, a w końcu umiera w otoczeniu rodziny. Dzięki niej otrzymuje życie, ale też dziedziczy wartości duchowe i materialne. Więzy krwi w rodzinie są niepowtarzalne i mają wpływ na całe nasze życie. Niestety grzech pierworodny sprawił, że w te najgłębsze ludzkie i duchowe relacje wkradło się zło, które może zatruć to duchowe drzewo pokoleniowe, przenikając aż do jego korzeni. To w rodzinie zamiast miłości może pojawić się zawiść, zazdrość, pycha, przemoc, które będą trwać przekazywane następnym pokoleniom niczym duchowy spadek. Chrystus Pan, rodząc się z Maryi Dziewicy, „wszczepił się” w swój łańcuch pokoleń, a zbawienna ofiara Jego krwi, która przemawia mocniej niż krew Abla, przemieniła nie tylko Jego krewnych, ale całą ludzką rodzinę. Książka ta jest zachętą, aby podążając śladem biblijnych postaci, ostatecznie zerwać ze złem, ale także uświadamia nam, że należy prosić Boga o wstawiennictwo za wszystkich naszych przodków. W ten sposób zbawienna łaska może dotknąć również ich, niosąc Boże błogosławieństwo wszystkim następnym pokoleniom. W książce znajdziemy teksty modlitw o uzdrowienie międzypokoleniowe, jak również liczne świadectwa tych, którzy doświadczyli zbawiennych owoców takiej modlitwy."

Informacje dodatkowe o Ja jestem Bogiem Abrahama, Izaaka, Jakuba. Uzdrowienie relacji w rodzinie:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2014-04-03
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-63621-40-7

Kup książkę Ja jestem Bogiem Abrahama, Izaaka, Jakuba. Uzdrowienie relacji w rodzinie

Ja jestem Bogiem Abrahama, Izaaka, Jakuba. Uzdrowienie relacji w rodzinie - opinie o książce

Avatar użytkownika - AgnieszkaG
AgnieszkaG
Przeczytane:2015-06-15, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2015, Mam,
Czyściec. Wezwanie do modlitwy za zmarłych
o. Józef Witko0
Okładka ksiązki - Czyściec. Wezwanie do modlitwy za zmarłych

Książka o. Józefa Witki OFM Czyściec. Wezwanie do modlitwy za zmarłych stanowi przystępne i pouczające wprowadzenie do katolickiej nauki o czyśćcu i jednocześnie...

W miłości nie ma lęku. O mocy wiary, uwielbieniu Boga i Jego cudownym działaniu
o. Józef Witko0
Okładka ksiązki - W miłości nie ma lęku. O mocy wiary, uwielbieniu Boga i Jego cudownym działaniu

Moim zdaniem głównym powodem zaniku miłości między ludźmi jest to, że wiara słabnie. /fragment/ Ojciec Józef Witko, znany rekolekcjonista i kaznodzieja...