Jabłoniowy Sad. Spełnione marzenia

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2016-10-12
Dodał/a książkę:elibri

Wszyscy wokół spełniają marzenia. Ale co zrobić, jeśli to się nie udaje?

Los jest często niesprawiedliwy. Przekonały się o tym Gabrysia i Julia, które stanęły chyba w złej kolejce, kiedy przydzielano szczęście. Gabrysia jest kobietą z ponadprzeciętnym instynktem macierzyńskim, a jednak nie może zajść w ciążę. Próbowała już każdej metody - walczyła, poddała się, stawiała wszystko na jedną kartę, odpuszczała, omal nie straciła małżeństwa, ale wszystko na nic. Z kolei Julia marzy o miłości, czy to coś dziwnego? Proste, naturalne pragnienie młodej kobiety, a jednak nie udało się go spełnić. Nie pomogło ani racjonalizowanie, ani pójście za głosem serca. Za każdym razem związek kończył się katastrofą.

Jak żyć, kiedy marzenia nie chcą się spełnić? Jak długo można pielęgnować nadzieję? Czy pokrętny los da się w jakiś sposób oszukać? A może szczęście czai się na mniej uczęszczanych ścieżkach, w stronę których nawet nie spoglądamy?

W jabłoniowym sadzie na rozłożystych gałęziach znów kołyszą się dojrzewające owoce, na tarasie stoi wieczorna herbata, a wiatr szumi w tysiącach liści. Nie ma już burzy, w życiu zapanował spokój. A jednak nadchodzą wielkie zmiany. Tym razem po cichu, niepostrzeżenie. Czy uda się spełnić marzenia, a jednocześnie zachować to, co najważniejsze?

Zanurz się w opowieści pełnej dobrych emocji.

Eli1605 Linia koment
takahe Linia koment
Okładka - Jabłoniowy Sad. Spełnione marzenia Ciało
Iga Horn
Okładka - Jabłoniowy Sad. Spełnione marzenia Gniew i świt (Tom 1).
Renee Ahdieh
Okładka - Jabłoniowy Sad. Spełnione marzenia Głęboko ukryte
Heather Gudenkauf
Okładka - Jabłoniowy Sad. Spełnione marzenia Saga bałkańska (Tom 2). Nie czas na zapomnienie
Agnieszka Walczak-Chojecka
Okładka - Jabłoniowy Sad. Spełnione marzenia Królowa śniegu