OPIS KSIĄŻKI:

Wydawnictwo: Filar
Data wydania: 2004
Kategoria: Psychologia
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Książka ta to dobry sposób na szybką i skuteczną powtórkę materiału gramatycznego. Adresowana jest do gimnazjalistów i licealistów, którzy chcą przyswoić oraz utrwalić wiedzę o języku polskim, samodzielnie przygotować się do sprawdzianów i egzaminów, bez pomocy nauczyciela czy korepetytora. Może służyć jako znakomita pomoc dydaktyczna, także dla nauczycieli. Podręcznik jest dostosowany do zreformowanego programu nauczania i zgodny z Podstawą programową kształcenia ogólnego.
andr Linia koment
Okładka - Jak odpowiadać z gramatyki i stylistyki. Język polski od gimnazjum do matury. Część 1 Single+
Kornaga Dawid
Okładka - Jak odpowiadać z gramatyki i stylistyki. Język polski od gimnazjum do matury. Część 1 Piątek, 2:45
praca zbiorowa
Okładka - Jak odpowiadać z gramatyki i stylistyki. Język polski od gimnazjum do matury. Część 1 Warzywa-50 przepisów
Wadey Rosemary
Okładka - Jak odpowiadać z gramatyki i stylistyki. Język polski od gimnazjum do matury. Część 1 Fiku-miku na patyku jestem w twoim pamiętniku
Wawiłow Danuta, Usenko Natalia
Okładka - Jak odpowiadać z gramatyki i stylistyki. Język polski od gimnazjum do matury. Część 1 Dieta dla cukrzyków
Dieterle Peter
Cień jabłoni