Jednym kliknięciem. Historia Jeffa Bezosa i rosnącej potęgi Amazon.com

Dlaczego Amazon odniósł tak wielki sukces, podczas gdy konkurencja już dawno zwinęła interes? Niekwestionowanym ojcem sukcesu jest Jeff Bezos (zawód: dyrektor generalny i innowator). Dzięki umiejętności perspektywicznego myślenia oraz bezwzględnemu wyczuciu biznesowemu Bezos zmienił swoją firmę w internetowego giganta dyktującego rynkowe warunki.

Oto opowieść o człowieku, który z komputerowego maniaka stał się przedsiębiorcą z misją zrewolucjonizowania świata. Jeśli chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób pracuje ten genialny biznesowy umysł i jak podejmuje strategiczne decyzje, ta książka będzie dla Ciebie prawdziwym objawieniem. Z pewnością dzisiejsze rewolucyjne pomysły Bezosa będą jutro kopiowane przez resztę świata. Pozwól porwać się tej inspirującej opowieści i wyjdź poza tysięczne grono kopistów!

Informacje dodatkowe o Jednym kliknięciem. Historia Jeffa Bezosa i rosnącej potęgi Amazon.com:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2012-12-05
Kategoria: Inne
ISBN: 978-83-246-5339-3

Kup książkę Jednym kliknięciem. Historia Jeffa Bezosa i rosnącej potęgi Amazon.com

Jednym kliknięciem. Historia Jeffa Bezosa i rosnącej potęgi Amazon.com - opinie o książce

Avatar użytkownika - Nektrus
Nektrus
Przeczytane:2019-09-08, Przeczytałem, Mam,

Ciekawie się czyta

Avatar użytkownika - radeksc-wp
radeksc-wp
Przeczytane:2017-10-20, Ocena: 5, Przeczytałem, 26 książek - 2017,

Amazon od A do Z. Ale na początku. Współczesność lekko w mgle niedpowiedzeń.