Kajtek i Koko - Opowieści Koka

Data wydania: 2011-12-01
Kategoria: Komiksy
ISBN: 978-83-237-4730-7
Dodał/a książkę:Eirene
Niniejszy tom przedstawia trzy opowieści, w tym dwie, w których śledzimy samotne perypetie Koka. Komiksy pierwotnie ukazywały się w odcinkach na łamach "Wieczoru Wybrzeża" w latach 1962-1966. W "Arktycznej wyprawie" Koko snuje swoje wspomnienia z szaleńczej wędrówki po mroźnej Północy. "Przemytniczy szlak" zaś opowiada o zabawnych zmaganiach Koka z morskimi przemytnikami. "Na wakacjach" to zbiór epizodów o urokach letniego wypoczynku nad wodą, podróżach koleją i biwakowaniu.
Eirene plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-10-16, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2016,
Niniejszy komiks zestawia ze sobą trzy opowieści, w tym dwie, w których śledzimy samotne perypetie Koka. W "Arktycznej wyprawie" Koko opowiada o swoich wspomnieniach z szaleńczej wędrówki po mroźnej Północy. "Przemytniczy szlak" zaś to pełna przechwałek Koka opowieść o zmaganiach z morskimi przemytnikami. I w końcu "Na wakacjach" to zbiór epizodów o urokach letniego wypoczynku nad wodą, podróżowaniu koleją i biwakowaniu. W dwóch pierwszych częściach jednak mimo sporej dawki humoru zabrakło kontrastu jaki stanowi zawsze dla Koka Kajtek i to dlatego trzecia część tego zbioru wypada jednak najlepiej.
Okładka - Kajtek i Koko - Opowieści Koka Powrót królowej
Okładka - Kajtek i Koko - Opowieści Koka Świetlista korona