OPIS KSIĄŻKI:

Kapitalne łamigłówki (7-8 lat)

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2016-09-23
Kategoria: Edukacyjne
Dodał/a książkę:elibri

Którędy iść, by wydostać się z labiryntu? Jak złamać tajemny szyfr? Jakiego elementu brakuje w układance logicznej?

Kapitalne łamigłówki (7-8 lat) to prawdziwa gratka dla amatorów zagadek logicznych. Ponad 100 wciągających, podchwytliwych zagadek ćwiczy spostrzegawczość, umiejętność skupienia uwagi, myślenie logiczne i dedukcję, a przede wszystkim gwarantuje świetną, twórczą zabawę!

Wyzwanie można podjąć samemu albo zaprosić do pasjonującej rozgrywki inne dzieci. Wspólna zabawa w duchu grywalizacji będzie wymagać bystrego oka i refleksu, a dodatkowo zapewni wiele godzin wciągającej rozrywki!

Do współpracy przy Kapitalnej serii zagadek i łamigłówek zostali zaproszeni utalentowani polscy ilustratorzy. Kapitalne ilustracje Macieja Łazowskiego pobudzają dziecięcą wyobraźnię i uatrakcyjniają zabawę.

Ponad 100 stron spięto plastikową sprężynką, aby umożliwić dzieciom swobodne rozwiązywanie zadań. Wygodny format Kapitalnych łamigłówek zmieści się w kieszeni i sprawdzi w każdych okolicznościach - w domu, w podróży, na spacerze czy w poczekalni.

W serii:

• Kapitalne łamigłówki (4-5 lat)
  • Kapitalne łamigłówki (5-6 lat)
  • Kapitalne łamigłówki (6-7 lat)
  • Kapitalne łamigłówki (7-8 lat)
  • Kapitalne zagadki (4-5 lat)
  • Kapitalne zagadki (5-6 lat)
  • Kapitalne zagadki (6-7 lat)
  • Kapitalne zagadki (7-8 lat)
Cień jabłoni