Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj, pulpecie

Znana dziennikarka, prowadząca program? Wiem, co jem i wiem, co kupuję? w stacji TVN Style, pewnego dnia postanowiła cudnie schudnąć. Zakasała rękawy i zabrała się do pracy. O swojej walce z nadprogramowymi kilogramami systematycznie opowiadała w programie ?Dzień Dobry TVN?. Pożegnanie z pulpetem nie przyszło łatwo. Kasia musiała się nieźle namęczyć, by osiągnąć upragnioną wagę. Jak jej się to udało? Poprzez zdrowe, mądre odchudzanie, dietę opartą na ogólnodostepnych i tanich produktach oraz rozsądne ćwiczenia.

Jeśli należysz do osób, którym kilogramy wymknęły się spod kontroli, dzięki książce ?Żegnaj, pulpecie? dowiesz się, jak się ich skutecznie pozbyć.

Informacje dodatkowe o Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj, pulpecie:

Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj, pulpecie - opinie o książce

Avatar użytkownika - poprostuklaudia
poprostuklaudia
Przeczytane:2013-03-12, Przeczytałam,

Niech pierwszy rzuci kamień ten, kto nigdy nie próbował schudnąć!

Książka Katarzyny Bosackiej to przede wszystkim kompedium wiedzy, jak zdrowo żyć.

O tym co pić, ile jeść, czy wierzyć produktom lajt, a wszystko to podane w przystępny sposób. Nie zapominajmy o pięknej szacie graficznej znajdującej się wewnątrz.

Bez wątpienia warto sięgnąć po tę pozycję - a nuż kogoś zmotywuje do zmiany życia?

Avatar użytkownika - CicheBaBum
CicheBaBum
Przeczytane:2016-06-23, Ocena: 5, Przeczytałam,
Z tą książką schudłam! Ale jest jednak kilka spraw, z którymi się nie zgadzam. Pisze o tym, aby ćwiczyć na czczo i pić 5 litrów wody dziennie. To według mnie niebezpieczne. Spalanie glikogenu z wątroby i wypłukanie mikroelementów z organizmu to ujemne skutki tych praktyk. Autorka chudła z programem TVN kilka lat temu i miała jakieś efekty. Zaskakujące nawet, ale "jakieś", bo niestety nas ( mnie ) przekonała, a sama znowu musi się odchudzać. Polecam początkującym odchudzającym się. Kasia preferuje dietę "garstkową" więc spodoba się starszym osobom, przyzwyczajonym do kapusty, kiszonek, kasz:-) Tradycjonalistom w kuchni:-)). Graficznie bardzo mi się spodobała. Miła lektura.
Avatar użytkownika - han
han
Przeczytane:2013-05-03, Ocena: 4, Przeczytałam, 26 książek 2013, Mam,
Katarzyna Bosacka na wstępie funduje czytelniczkom zastrzyk motywacji, wymieniając tradycyjne wymówki "przecież nic nie jem!", "nie stać mnie na to", "geny" itd. Jeśli się z nimi zgodzimy, znaczy, że jest źle - dlatego trzeba wziąć się w garść i zacząć żyć zdrowo. Dziennikarka podpowiada, jak zacząć, proponuje zdrowe nawyki żywieniowe i opowiedzenie całemu światu, że od dziś pijemy wodę zamiast coli. Znajdziemy rady, jaki chleb, warzywa, mięso, wodę kupować - słowem wszystko, co powinno się znaleźć w naszej kuchni. Podobają mi się przepisy umieszczone w ostatnim rozdziale - nie są wyszukane, ale proste i szybkie do zrobienia, a cenimy przecież czas. Niby nie ma nic odkrywczego w tej książce, ale sam fakt, że napisał ją "pulpet" a nie wysportowana dietetyczka, sprawia, że ma się ochotę czytać i brać przykład z Kasi Bosackiej. Minusem publikacji jest opracowanie graficzne, zbyt pstrokate i niekonsekwentne, co niestety jest typowe dla tego typu publikacji.
Avatar użytkownika - ot
Przeczytane:2015-05-31, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki w 2015 roku :),
Cuda w kuchni
Katarzyna Bosacka0
Okładka ksiązki - Cuda w kuchni

Chrupiące pączki z przejrzałych bananów, wytrawne babeczki z makaronu po rosole, gnocchi z garstki ziemniaków, podpłomyki z dowolnymi dodatkami oraz...

Wiem, co jem. Leksykon dobrych zakupów
Katarzyna Bosacka0
Okładka ksiązki - Wiem, co jem. Leksykon dobrych zakupów

Egzotyczne oleje, które cudownie leczą raka, jagody pożerające tkankę tłuszczową we śnie, napoje oczyszczające krew, sproszkowane wodorosty odpędzające...