Opis ksiązki
Okładka - Każde dziecko może nauczyć się spać
Kup Teraz

Każde dziecko może nauczyć się spać

Ocena ( 2 osoby )
4.0
Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 1998
Kategoria: Inne
ISBN: 83-85594-59-0
Liczba stron: 190
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Nieprzespane noce to najczęstszy problem rodzin, w których pojawia się niemowlę. Próby jego rozwiązania na własną rękę są na ogół bezskuteczne. Ta książka nie powtarza ogólnie znanych rad, korzysta natomiast z ustaleń bostońskiego Centrum Snu Dziecka. Na ich podstawie konstruuje plan terapii zaburzeń snu, a także daje wskazówki, jak można im zapobiec. Licznie przytaczane konkretne historie przekonują, że każde dziecko może w przeciągu kilku dni nauczyć się samo zasypiać i przesypiać noc.
szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
plusminus Linia koment
Przeczytane:, Ocena: 5, Na półkach: 52 książki 2014,
Czytam wszystkie książki o wychowaniu niemowląt, jakie wpadną mi w ręce; do tej jednak podeszłam z rezerwą. Amerykańskie poradniki, które obiecują natychmiastową poprawę beznadziejnej sytuacji, w pewnym momencie zaczęły mnie męczyć. I tu miłe zaskoczenie: nie ma tu pięciuset stron peanów na temat skuteczności metody - jest rekomendacja Bostońskiego Centrum Snu Dziecka i przystępnie opisane wyniki ich badań. I choć proponują niewiele nowego, to, co przedstawiają, pozwoliło mojej dzidzi znowu spać w łóżeczku w wieku sześciu miesięcy. Na jak długo, zobaczymy.
Sadu plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-02-06, Ocena: 3, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2014,
Jest co prawda parę cennych porad ale bardzo mnie ta książka nie zaskoczyła. Na pewno bardziej pomaga kiedy stosuje podane tam porady od narodzin dziecka.
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Pokój
To się da!
Wielka Księga Miłosierdzia
 
KANAŁ RSS | REGULAMIN |REDAKCJA/KONTAKT |WSPÓŁPRACUJEMY | WWW.GRANICE.PL 1999-2016 WŁAŚCICIEL: W&W