Kim byłem w przeszłości?

Książka ta jest wartościowym wkładem do poruszającego pytania: „Czy istnieje życie po śmierci?”. Suwerennie i z pełnym respektem wobec życia informuje o podróżach nieśmiertelnej duszy. Autentyczne przykłady świadczą o bezgranicznym wymiarze duchowej świadomości. Czytelnik ze zdumieniem i pokorą zdobywa informacje o uniwersalności ducha. Wieloletnie doświadczenie pokazało autorce, że poprzez regresje jednostka konfrontowana jest z własną egzystencją. Dlatego też, pełna odpowiedzialności, rozumie ona swoją pracę jako ofertę kształtowania osobistej codzienności z większą dawką sensowności i radości. Najważniejsza dla niej jest korzyść płynąca z regresji, a mniej ważny jest dowód na to, czy rodzimy się ponownie. Co do tego autorka nie ma najmniejszej wątpliwości. Książka zawiera także odpowiedzi na ciągle zadawane pytania, takie jak: czy regresja może być niebezpieczna lub czy może mieć negatywny wpływ na obecne życie? Czy sesje regresyjne zawsze się udają? Jak rozpoznać dobrego terapeutę?

Informacje dodatkowe o Kim byłem w przeszłości?:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2008-06-15
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Kim byłem w przeszłości?

Kim byłem w przeszłości? - opinie o książce