Kot Rabina - t. 6. Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną

Ludzie są czuli dla kotów, kiedy im to jest potrzebne.

Miałem swoje skromne miejsce. Utraciłem je.

Nie wejdę więcej do tego domu.

No dobrze... jeszcze trochę poszpieguję.

Koty lubią być w centrum uwagi, szczególnie gdy są tak egoistyczne jak legendarny Kot Rabina. Ten gadający sierściuch wraca do nas po dziewięciu latach przerwy i od razu pokazuje, kto tu rządzi.

Zapraszamy do lektury filozoficznej przypowieści będącej kontynuacją bestsellerowej serii autorstwa Joanna Sfara. Dowiecie się jakie wydarzenia doprowadziły Kota do desperackiej próby wygnania samego siebie z domu pięknej Zlabii, dlaczego myszy są dobre, ludzie źli a koty po prostu wredne oraz dlaczego tak warto kochać Kota Rabina.

W sprzedaży także zbiorcze wydanie pięciu opowieści z przygodami naszego milusińskiego kociaka.

,,(...) w przestrzeni kultury popularnej (...) zadomowił się jeszcze jeden kot. Znak szczególny: na zaczepne "hello kitty" z żartobliwym, zadziornym pomrukiem odpowiada: ,,szalom". I dalej, a jakże, chadza własnymi ścieżkami. Zygzakami losu, skrajem praw, w diasporze i poza nią." - Damian Kaja, Zeszyty Komiksowe

***

Nie ma kota nad Kota Rabina!

Informacje dodatkowe o Kot Rabina - t. 6. Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2015-08-27
Kategoria: Komiksy

Kup książkę Kot Rabina - t. 6. Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną

Kot Rabina - t. 6. Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną - opinie o książce

Kot Rabina 1. Bar Micwa
Joann Sfar0
Okładka ksiązki - Kot Rabina 1. Bar Micwa

Co się stanie jeżeli kot zje gadającą papugę? Oczywiście sam zacznie mówić ludzkim głosem. A co powie gadający kot, jeżeli jest kotem rabina, na...

Klezmerzy. Część 1. Podbój Wschodu
Joann Sfar0
Okładka ksiązki - Klezmerzy. Część 1. Podbój Wschodu

Poznajcie Noé Davidovitcha, Barona Tyłka Swego, i towarzyszącą mu wyjątkową grupę muzyków: Havę, która opuszcza swą rodzinną wieś, by wyruszyć jego śladem...