Króliczki!!!

Declan jest jednym z najbardziej przyjaznych, małych potworków.
Chmurki na niebie?
– Cześć, chmurki! – woła do nich.
Drzewa w lesie?
– Cześć, drzewa – mówi.
Pozdrawia nawet kłody drewna.
– Cześć, kłodo!
Ot, zwykły spacer przyjaznego potworka. Zwykły, dopóki na jego drodze nie staną… króliczki!!!

Informacje dodatkowe o Króliczki!!!:

Wydawnictwo: CzyTam
Data wydania: 2016-09-22
ISBN: 978-83-944650-1-8

Kup książkę Króliczki!!!

Króliczki!!! - opinie o książce

Książki dla dzieci mają najczęściej wskazanie do jakiego wieku są odpowiednie, oczywiście nie oznacza to że książka dla pięciolatka nie nadaje się dla dwulatka, bo i owszem maluszek sam nie przeczyta tekstu ale może zrobić to na przykład rodzic jako bajkę na dobranoc. Książka "Króliczki" idealnie pasuje dla dzieci które już skończyły dwa latka, ma piękną, prostą, nie przeładowaną niepotrzebnymi elementami grafiką która jest w bardzo ładnych kolorach. W książce jest mało tekstu, a każde napisane słowo dotyczy tego co jest przedstawione na obrazku więc można dziecko nawet nauczyć czytanki na pamięć, po jakimś czasie nasza pociecha sama zapamięta co gdzie jest napisane, tak dzieje się kiedy często czytamy tę samą książkę. Sama historia opowiada o miłym potworku który bardzo entuzjastycznie reaguje na cztery kolorowe króliczki, małe futrzaki boją się go i uciekają bo nie wiedzą że nic im nie grozi, powtórek jest smutny i nie rozumie czemu króliczki uciekają. Po którymś nawoływaniu powtórek się rozpłakał a króliczkom zrobiło się przykro i postanowiły do niego wyjść, on wtedy zaczął je przytulać i podrzucać, był szczęśliwy, do czasu aż nie zobaczył ptaszków które się go przestraszyły i historia zaczęła się od nowa.
Książka na pewno przypadnie do gustu dzieciom, jest pięknie wydana, ma twardą oprawę i śliskie strony, nie jest ciężka więc łatwo utrzymają ją małe łapki, na największy plus zasługuje grafika, jest na prawdę przyciągająca i zdecydowanie dostosowana do tego co lubią dzieci.
Króliczki zawładnęły sercem mojej córki i na pewno sercami innych dzieci oraz rodziców, grafikę można różnie interpretować i można z niej zrobić długą historię dla starszaka lub krótszą dla maluszka, taka uniwersalna książka. Jest idealna dla osób które mają wybujałą wyobraźnię, takie osoby mogą naprawdę dopisać grafice całkiem fajne historie.

Powrót matki
Danuta Awolusi ;