Kupa wiedzy

Są wśród nas. Mało tego, są w większości. Niektórzy się z tym ukrywają, inni namawiają, żeby spróbować. W ich ubikacjach piętrzą się stosy gazet i książek. Dla jednych to ulubione miejsce czytania, dla innych jedyne, w którym znajdują chwilę na skupienie na lekturze. Ci, którzy tego nie robią, wyrażają oburzenie i obrzydzenie. Bo świat dzieli się na tych, którzy czytają w ubikacji i pozostałych!

Kupa wiedzy to książka, która zastąpi stosy czasopism i książek.

40 posiedzeń z tą książką da Ci więcej satysfakcji niż 400 posiedzeń polskiego sejmu. To raport milczącej większości czytającej w TYM miejscu odosobnienia.

Usiądź wygodnie choćby w wygódce i dogódź sobie wiedzą. Pozwól sobie na odbycie edukacyjnej podróży, niczym król, nie wstając z „tronu” w świątyni dumania. Okupuj terytoria wiedzy: historię, języki obce, literaturę, nauki ścisłe. Bądź jak papier toaletowy: chłoń i rozwijaj się.

40 „lekcji” z przystępnie podaną wiedzą do lektury podczas wizyt w toalecie. Idealna książka dla każdego, kto z posiedzenia w ubikacji czyni prawdziwy rytuał.

Informacje dodatkowe o Kupa wiedzy:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2013-04-17
Kategoria: Inne
ISBN: 9788376420752

Kup książkę Kupa wiedzy

Kupa wiedzy - opinie o książce

Filozofia. Przewodnik dla lubiących rozkminiać bez bólu
Paul Kleinman0
Okładka ksiązki - Filozofia. Przewodnik dla lubiących rozkminiać bez bólu

Odkryj największych myślicieli świata i ich przełomowe koncepcje! Zbyt często podręczniki zamieniają godne uwagi teorie, zasady i figury filozoficzne...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz