Kwiaty z bibułki

" Kwiatki na dłużej...Jeśli ktoś pragnąłby dłużej niż kilka dni cieszyć się urodą kwiatów takich jak te, zerwane podczas spaceru na łące, w ogrodzie czy przyniesionych z kwiaciarni, znajdzie w tej książce przepis jak tego dokonać. Przygotowanie kwiatów z bibułki, skomplikowane na pierwszy rzut oka, dzięki szczegółowym opisom jest zupełnie proste. Wśród czterdziestu pięciu projektów znajdziemy kwiaty łąkowe, polne, ogrodowe i egzotyczne. Takie jak m.in.: cykoria podróżnik, knieć błotna, mniszek lekarski, powój, róża pomarszczona, glorioza, passiflora, cyklamen, irys bródkowy, groszek, frezja, ostróżka, orlik, lilia, nachyłek powojnik, ślazówka.Wstęp do książki stanowi obrazkowy słowniczek, w którym znajdziemy: kilka podstawowych pojęć opisujących budowę roślin, potrzebne do realizacji projektów materiały i narzędza oraz opis sposobów ich wykorzystania. W każdym rozdziale są sfotografowane i opisane w punktach kolejne etapy powstawania bibułkowego kwiatu, najistotniejsze wiadomości o jego budowie i pochodzeniu, spis niezbędnych materiałów i narzędzi oraz szblony do wykonania konkretnego projektu."

Informacje dodatkowe o Kwiaty z bibułki:

Wydawnictwo: Klub Dla Ciebie
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne

Kup książkę Kwiaty z bibułki

Kwiaty z bibułki - opinie o książce