M.O.D.A. Metki Obcasy Dżinsy Adidasy

Fascynująca książka o tym, co najciekawsze w modzie ostatnich 150 lat. Dowiecie się z niej, co to jest moda i do czego służy. Przeczytacie o związanych z nią miejscach, osobach i wydarzeniach. Poznacie niesamowite pomysły słynnych projektantów. Dowiecie się, skąd wzięły się ubrania, bez których dziś nie wyobrażamy sobie życia. I przekonacie się, że aby być modnym, wcale nie trzeba mieć grubego portfela ani figury modelki.

Fantastyczne wprowadzenie w świat mody. Polecam wszystkim, bez względu na wiek!

Gosia Baczyńska, projektantka mody

Katarzyna Swieżak –  z wykształcenia historyk sztuki, z zawodu dziennikarka. Szefowa działów Moda i Styl życia w „Wysokich Obcasach”. Współautorka książki o młodym pokoleniu polskich malarzy z przełomu wieków zatytułowanej „Najgroźniejsze pędzle” i współkuratorka wystawy o tym samym tytule, jurorka konkursu Nowy Folk Design. Prywatnie – miłośniczka tańca i egzotycznych podróży.

Katarzyna Bogucka (ur. 1985) – graficzka, ilustratorka, malarka. Ukończyła Wydział Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na kierunku malarstwo. Mieszka i pracuje w Warszawie. Jej specyficzny, nowoczesny styl ilustracji książkowej cieszy się coraz większą popularnością. Jest autorką ilustracji do wydanej przez Wydawnictwo Dwie Siostry serii wierszyków: „Stefan Burczymucha”, „Małpa w kąpieli”, „Paweł i Gaweł”, „Chory kotek”. Wraz z partnerem prowadzi bloga, na którym można zobaczyć ich aktualne dokonania (www.nioska.com).

Informacje dodatkowe o M.O.D.A. Metki Obcasy Dżinsy Adidasy:

Wydawnictwo: Dwie siostry