Magiczne królestwo. Świąteczny zamek

W Magicznym Królestwie nadeszła pora świąt! Wszyscy mieszkańcy cudownej krainy spieszą do Świątecznego Zamku, gdzie odbędzie się piżamowa noc.

Swoją wizytę zapowiedział nawet sam Święty Mikołaj! Ela, Jaśmina i Zuza są przeszczęśliwe, że spędzą te magiczne dni razem ze swoimi czarodziejskimi przyjaciółmi. Jednak okrutna królowa Jej Złośliwość nie próżnuje i wraz z burzowymi chochlikami planuje popsuć ten radosny nastrój. Czy trzy dziewczynki zdołają złamać groźne zaklęcie i ocalić święta?

"Magiczne Królestwo" to seria książeczek, w której wszystkie dziewczynki na pewno znajdą to, co najbardziej lubią: niezwykłą przyjaźń, olśniewające czary, fascynujące tajemnice i magiczne przygody. Młode czytelniczki zostaną porwane w baśniowy świat, w którym trzy odważne i pomysłowe przyjaciółki próbują ocalić zaczarowaną krainę przed katastrofą.

Informacje dodatkowe o Magiczne królestwo. Świąteczny zamek:

Wydawnictwo: HACHETTE
Data wydania: 2012-11-04
ISBN: 978-83-7739-973-6

Kup książkę Magiczne królestwo. Świąteczny zamek

Magiczne królestwo. Świąteczny zamek - opinie o książce

„Magiczne Królestwo. Wyspa Chmur” Rosie Banks

„Magiczne Królestwo” to seria napisana z myślą o dziewczynkach. Opowiadania pełne magii, przygód. Trzy przyjaciółki Ela, Zuza i Jaśmina są wezwane do tajemniczego świata, aby uratować Wyspę Chmur przed złą królową. Poznają tu nowych przyjaciół, z którymi wspólnie odpierają atak królowej. W tym świecie chmury są z waty cukrowej, co moim dzieciom najbardziej się spodobało i się trochę rozmarzyły.