Maska kłamstw

Maska kłamstw to tytuł książki Jamesa Luceno, który zdecydował się zaprezentować nam wydarzenia odbywające się tuż przed filmem "Gwiezdne Wojny Mroczne Widmo".

Front Mgławicy wciąż dokonuje ataków terrorystycznych na okręty Federacji Handlowej, co powoduje duży niepokój we wszechświecie. Wspomniana frakcja zwraca się z prośbą o pomoc do Senatu, aby ten ustanowił ponownie spokój na handlowych szlakach.

Senator Palpatine wychodzi z propozycją zwołania specjalnego szczytu, podczas którego można by określić nie tylko swoje stanowisko, ale także wykreować rozwiązanie tej sytuacji. Całość ma się zgodnie z planem odbyć na planecie Eriad.

Zakon Jedi rzecz jasna jako jedna ze stron będzie się starał zadbać o pokój i spokój, lecz znany oraz ceniony Mistrz Qui-Gon wraz ze swoim uczniem Obi-Wan Kenobi mają spore podejrzenia odnośnie wydarzenia i postanawiają przyjrzeć się bliżej sytuacji, wyczuwając że ich odwieczni przeciwnicy posługujący się Ciemną Stroną Mocy mogą po cichu ponownie uzyskać potężne narzędzia i wpływy.

Informacje dodatkowe o Maska kłamstw:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2012-03-22
ISBN: 83-7245-919-3
Tytuł oryginału: Cloak of Deception

Kup książkę Maska kłamstw

Maska kłamstw - opinie o książce

Avatar użytkownika - Cremon
Cremon
Przeczytane:2015-03-31, Ocena: 4, Przeczytałem, Fantasy/SF, Mam, Star Wars, Łukasz,
Star Wars. Tarkin
James Luceno0
Okładka ksiązki - Star Wars. Tarkin

Seria Star Wars Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce... Seria, która zachwyci fanów Star Wars. Obowiązkowa lektura dla tych, z którymi...

Labyrinth of Evil - Star Wars
James Luceno0
Okładka ksiązki - Labyrinth of Evil - Star Wars

Obi-Wan Kenobi and Anakin Skywalker, now a Jedi Knight, pursue old enemy Viceroy Gunray, who has been oppressing the intelligent beetles on the planet...