Maski normalności

Ludzie noszą maski do czasu, aż powszedni dzień nie da im porządnie w kość. Wtedy można zrobić tylko jedno: pozbyć się ciężaru i odkryć swoją wersję 2.0. Skrytego oprawcy, szaleńca, nihilisty… A może do bólu przeciętnego człowieka? Bo w zasadzie nie ma ludzi normalnych, są tylko źle przebadani.

Maski normalności to tomik opowiadań, w których autorka w sposób śmiały, ale niepozbawiony subtelności obnaża to, co czai się w zakamarkach duszy i ciała. To historie pisane przez życie, ale schowane głęboko w samym środku naszego „ja”.

Iza Korsaj urodziła się w Gdyni, ale już jako dziecko przeniosła się do Sopotu . Ukończyła filologię polskią, jest również absolwentką reklamy i marketingu medialnego na Uniwersytecie Gdańskim. W wieku 18 lat zadebiutowała na łamach tygodnika „Angora” wierszem „Panorama”. W 2005 roku zdobyła nagrodę w kategorii Student w IV Konkursie Literackim Uniwersytetu Gdańskiego na Prozę za opowiadanie „Nigdy Więcej”. Od 2007 roku mieszkanka Wejherowa. Obecnie pracuje nad powieścią.

Informacje dodatkowe o Maski normalności:

Wydawnictwo: Papierowy Motyl
Data wydania: 2012-02-26

Kup książkę Maski normalności

Maski normalności - opinie o książce

Kostka
Iza Korsaj0
Okładka ksiązki - Kostka

Nie jestem chirurgiem — rzeźnikiem. Jestem inżynierem Naprawy. Na razie tej zwykłej, od ciała. To od ciebie rozpocznę przygodę z Naprawą umysłu....