Komplet podręczników i zeszytów ćwiczeń z serii „Matematyka Europejczyka” wydawnictwa Helion pozwala uczniom zdobywać wiedzę poprzez zabawę, a nauczycielom ułatwia przekazywanie nowego materiału w interesujący i niebanalny sposób. Poradniki metodyczne dla nauczycieli matematyki w szkole podstawowej są oparte na podstawie programowej z dnia 23 grudnia 2008 roku (określonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej) i stanowią doskonałe uzupełnienie tego zestawu.

Matematyka Europejczyka. Poradnik metodyczny dla nauczycieli matematyki w szkole podstawowej. Klasa 6 to ciekawy i praktyczny przewodnik dla nauczyciela, stworzony z myślą o ułatwieniu przygotowań do lekcji, wzbudzeniu zainteresowania uczniów oraz wyznaczeniu przykładowych ścieżek dydaktycznych. W książce przedstawiono propozycje rozkładu materiału, plany wynikowe, scenariusze lekcji i metody pracy podczas zajęć.

Poradnik pomoże Państwu: stworzyć plan realizacji programu wraz z godzinowym rozkładem zajęć, kategoriami celów nauczania i poziomami wymagań edukacyjnych,
szerzej poznać zawartość podręcznika,
opracować scenariusze lekcji,
znaleźć rozwiązania do wybranych zadań.
Matematyka Europejczyka — to się liczy!

Informacje dodatkowe o Matematyka Europejczyka. Poradnik metodyczny dla nauczycieli matematyki w szkole podstawowej. Klasa 6:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2015-02-20
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Matematyka Europejczyka. Poradnik metodyczny dla nauczycieli matematyki w szkole podstawowej. Klasa 6

Matematyka Europejczyka. Poradnik metodyczny dla nauczycieli matematyki w szkole podstawowej. Klasa 6 - opinie o książce

Matematyka Europejczyka. Podręcznik dla szkoły podstawowej. Klasa 4
Maria Stolarska, Jolanta Borzyszkowska0
Okładka ksiązki - Matematyka Europejczyka. Podręcznik dla szkoły podstawowej. Klasa 4

Numer dopuszczenia MEN: 388/1/2011 Dobre wyniki z matematyki! Dlaczego koło jest kształtem doskonałym? Co się stanie, gdy podzielisz przez zero? Jak...

Maria Stolarska, Jolanta Borzyszkowska0
Okładka ksiązki - Matematyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej. Klasa 6. Część 1

Znajomość matematyki procentuje! Klasa szósta to ostatni etap nauki w szkole podstawowej. Kończy go sprawdzian szóstoklasisty, a ta książka pomoże...