Matematyka Europejczyka. Zbiór zadań dla gimnazjum. Klasa 3

Książki wchodzące w skład zestawu edukacyjnego Matematyka Europejczyka dla gimnazjum, klasa 3:

Matematyka Europejczyka. Podręcznik dla gimnazjum. Klasa 3 Matematyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń dla gimnazjum. Klasa 3. Część 1 Matematyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń dla gimnazjum. Klasa 3. Część 2 Matematyka Europejczyka. Zbiór zadań dla gimnazjum. Klasa 3 Matematyka Europejczyka. Poradnik metodyczny dla nauczycieli matematyki w gimnazjum. Klasa 3 Matematyka Europejczyka. Program nauczania matematyki w gimnazjum

Informacje dodatkowe o Matematyka Europejczyka. Zbiór zadań dla gimnazjum. Klasa 3:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2014-10-20
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Matematyka Europejczyka. Zbiór zadań dla gimnazjum. Klasa 3

Matematyka Europejczyka. Zbiór zadań dla gimnazjum. Klasa 3 - opinie o książce

Matematyka Europejczyka. Podręcznik dla gimnazjum. Klasa 2
Ewa Madziąg, Małgorzata Muchowska0
Okładka ksiązki - Matematyka Europejczyka. Podręcznik dla gimnazjum. Klasa 2

Numer dopuszczenia: MEN 574/2/2013 Dobre wyniki z matematyki "Liczby rządzą światem" - mawiał Pitagoras, grecki filozof i matematyk. Oprócz niezliczonych...

Ewa Madziąg, Małgorzata Muchowska0
Okładka ksiązki - Matematyka Europejczyka. Poradnik metodyczny dla nauczycieli matematyki w gimnazjum. Klasa 1

Numer dopuszczenia: MEN 574/1/2012 Matematyka Europejczyka. Poradnik metodyczny dla nauczycieli matematyki w gimnazjum. Klasa 1 został stworzony by...