Matematyka do potęgi!

Zastanawiasz się czasem, jak wysoki jest trójkąt, który właśnie rysujesz w zeszycie? Czy wiesz, czym naprawdę jest "kopnięty kwadrat"? Chcesz zobaczyć, jak wygląda siatka figury przestrzennej? Tego wszystkiego dowiesz się, rozwiązując zadania z trzeciej części Twojego zeszytu ćwiczeń. Zeszyt ćwiczeń stanowi uzupełnienie podręcznika z serii Matematyka Europejczyka i jest przeznaczony dla piątoklasistów.

Kompletny zestaw Matematyka Europejczyka. Klasa 5 stanowią: podręcznik + trzy zeszyty ćwiczeń + zbiór zadań.

Do zestawu została dołączona wyjątkowa płyta multimedialna, zawierająca mnóstwo zadań interaktywnych, animacji, gier edukacyjnych, origami oraz dodatkowych ćwiczeń z poszczególnych działów. Zestaw podręczników, zeszytów ćwiczeń i zbiorów zadań z serii Matematyka Europejczyka wydawnictwa Helion pozwala uczniom zdobywać wiedzę poprzez zabawę, a nauczycielom ułatwia przekazywanie nowego materiału w interesujący i niebanalny sposób.

Matematyka Europejczyka - to się liczy!

Informacje dodatkowe o Matematyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej. Klasa 5. Część 3:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2013-07-19
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Matematyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej. Klasa 5. Część 3

Matematyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej. Klasa 5. Część 3 - opinie o książce

Maria Stolarska, Jolanta Borzyszkowska0
Okładka ksiązki - Matematyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej. Klasa 5. Część 2

Matematyka do potęgi! Ten zeszyt ćwiczeń oprowadzi Cię po krainie figur geometrycznych i pokaże Ci świat „po przecinku”. Będziesz dodawać...

Maria Stolarska, Jolanta Borzyszkowska0
Okładka ksiązki - Matematyka Europejczyka. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej. Klasa 6. Część 3

Znajomość matematyki procentuje! Nadszedł czas wielkiego podsumowania! W trzeciej części zeszytu ćwiczeń znajdziesz zadania powtórkowe, które pomogą...